• امروز : جمعه - ۱۹ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : 21 - ذو القعدة - 1444
  • برابر با : Friday - 9 June - 2023

اخبار ویژه

گزارش تصویری | نشست خبری فرماندار نکا به مناسبت فجر چهل‌وچهارم انقلاب اسلامی افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های چهل‌وچهارمین فجر انقلاب به ارزش بیش از ۴۰۰۰ میلیارد در نکا وقوع زمین لرزه در نکا/ زمین‌لرزه ۴.۲ ریشتری در مرکز مازندران گاز نکا وصل است /تکذیب هرگونه قطع گاز در مازندران متلاشی شدن باند سارقان موتورسیکلت در نکا گزارش تصویری | راهپیمایی محکومیت اقدام شنیع نشریه فرانسوی در نکا تنزل سفارت فرانسه تا حد کاردار از سوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی گزارش تصویری | رویداد بزرگ جمانه در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) در نکا برگزاری رویداد جُمانه در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) مخصوص بانوان به میزبانی نکا کشت قراردادی گندم درمزارع نکا دستگیری سارق اموال بیمارستانی در نکا سهل‌انگاری موجب آتش سوزی در جنگل‌های نکا شد گزارش تصویری | سومین سالگرد سیدالشهدای مقاومت در مسجد جامع نکا واحد ۴ بخار نیروگاه نکا پس از پایان تعمیرات غیر مترقبه وارد مدارتولید شد ادامه بازی علی کریمی در زمین دشمن/ جادوگری که دست از جادوی مردم ایران برنمی‌دارد آیا بن سلمان به سرنوشت سادات دچار می شود؟

1

کشف اسکلت در حیاط خانه ویلایی + عکس

  • کد خبر : 6723
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۵:۳۶
کشف اسکلت در حیاط خانه ویلایی + عکس
مرد جوان که پس از کشتن شوهر بداخلاق دوست خواهرش ،جسد وی را در باغچه خانه دفن کرده و سپس با همسر قربانی ازدواج کرده بود به قصاص محکوم شد.

به گزارش پیک نکا،  رسیدگی به این پرونده از یک سال و نیم قبل به دنبال تماس صاحب یک خانه ویلایی در بومهن آغاز شد .این مرد که هراسان با پلیس تماس گرفته بود گفت : چند ماه است که خانه ویلایی را خریده ام.می‌خواستم در حیاط آن استخر بسازم. به همین خاطر چند کارگر استخدام کردم. کارگرها در حال کندن باغچه حیاط بودند که با صحنه وحشتناکی روبه رو شدند .آنها اسکلت یک انسان را از دل خاک بیرون کشیدند .

به دنبال اظهارات تکان دهنده این مرد، مأموران پلیس به خانه ویلایی رفتند و بقایای جسد که شواهد نشان می‌داد متعلق به یک مرد است، به پزشکی قانونی منتقل شد.

کشف اسکلت در حیاط خانه ویلایی

پلیس به بررسی پرداخت و دریافت صاحب قبلی خانه ویلایی در سال ۹۲ به طرز مشکوکی ناپدید شده بود .بررسی اوراق این پرونده راکد نشان می‌داد اواخر سال ۹۲ زن صاحب خانه از ناپدید شدن شوهر ۴۰ ساله اش خبر داده و گفته بود فرشید چند روز است از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است.

تلاش چند ساله پلیس نیز برای پیدا کردن ردی از مرد گمشده به نتیجه نرسیده بود .همین مدرک کافی بود تا ردیابی زن صاحبخانه آغاز شود .در بررسی های پلیسی مشخص شد همسر ۳۰ ساله فرشید به نام فریبا یک سال و نیم قبل و بعد از فروش خانه ویلایی به مکان نامعلومی گریخته است .

کشف قتل خونین در تهران / متهم قتل در همدان دستگیر شد

پلیس به ردیابی وی پرداخت و رد او را در شهرستان همدان یافت. فریبا به تازگی با مرد جوانی به نام شاهین ازدواج کرده و صاحب یک فرزند شده بود .

فریبا بازداشت شد اما تناقض گویی های وی دستش را برای پلیس رو کرد و زن جوان به به قتل شوهر سابقش با همدستی شاهین اعتراف کرد.

این زن گفت :شوهرم مرد بد اخلاقی بود. او قبلا دو بار ازدواج کرده و همسرانش را طلاق داده بود که به خواستگاری ام آمد . ما با هم ازدواج کردیم و صاحب دو فرزند شدیم .اما فرشید دست از بدرفتاری بر نمی داشت . آخرین بار وقتی با هم درگیر شدیم او به شدت مرا کتک زد. به همین خاطر با دوست صمیمی ام آن تماس گرفتم و از او کمک خواستم . همان موقع شاهین که برادر دوستم بود برای وساطت به خانه‌مان آمد. شوهرم با او درگیر شد و من و شاهین شوهرم را کشتیم . من دهان شوهرم را گرفتم و شاهین با چاقو او را زد.ما جسد را در باغچه خانه دفن کردیم .چند ماه بعد از این ماجرا شاهین به خواستگاری ام آمد و ما با هم ازدواج کردیم و برای زندگی به شهرستان همدان رفتیم .

اعتراف به قتل در تهران / دعوا خونین بود

با اعتراف‌های این زن شاهین نیز بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد .

آنها در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند .

در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و از طرف فرزند صغیر قربانی برای متهمان مجازات خواست .پسر بزرگ مقتول نیز درخواست قصاص را مطرح کرد .

سپس شاهین در جایگاه ویژه ایستاد و گفت : فریبا دوست صمیمی خواهرم بود و سالها بود او را می شناختم .او همیشه با خواهرم درددل می کرد .آخرین بار که فریبا به خواهرم زنگ زد و از او کمک خواست خواهرم برای وساطت مرا به خانه آنها فرستاد .

ادعای اعتراف دروغین در دادگاه / پشت پرده قتل چیست؟

وی ادامه داد : من برای میانجگری آنجا رفته بودم اما فرشید عصبانی بود که با چاقو به سمت همسرش حمله کرد و من هم برای دفاع از فریبا چاقو را که روی اپن آشپزخانه بود برداشتم و یک ضربه به او زدم. وقتی او روی زمین افتاد ترسیدم و با فریبا دعوا کردم .من به او گفتم بخاطر او مرتکب قتل شده ام ولی فریبا با همان جا قول داد اگر پلیس به قتل پی برد به دروغ همدستی در قتل را گردن بگیرد و بگوید او هم چند ضربه به شوهرش زده است . او به خاطر من به دروغ گفته بود به شوهرش با چاقو ضربه زده است.

این مرد گفت: آن روز فرزندان مقتول در خانه نبودند. ما جسد را رها کردیم و صبح روز بعد من و فریبا آن را در باغچه خانه دفن کردیم .چند روز بعد فریبا به پلیس آگاهی رفت و به دروغ گفت شوهرش گم شده است .پنج ماه بعد وقتی به شیراز به خانه پدر فریبا رفته بودم از او خواستگاری کردم و او را به عقد موقتم در آوردم .

این متهم در مورد زندگی شخصی اش به قضات گفت: من با همسرم مشکل داشتم.سالها قبل همسرم تمام اموالم را به نام خودش سند زد و مرا ترک کرد. من با فرزندانم زندگی می کردم و هنوز هم همسرم را طلاق نداده ام. به همین خاطر بعد از مرگ فرشید با فریبا ازدواج کردم و صاحب فرزند شدیم.. اما قبل از آن ما هیچ ارتباطی با هم نداشتیم.

انکار قتل شوهر در دادگاه

سپس فریبا در جایگاه ویژه‌ ایستاد و حرف‌های همدستش را تایید کرد .

وی گفت: شاهین در دفاع از من شوهرم را کشت و ما باهم جسد را در باغچه دفن کردیم. اما من ضربه ای به شوهرم نزدم و بی گناهم.

وی ادامه داد: شوهرم قبلا دو بار ازدواج کرده و از همسرانش جدا شده بود .اومرد بدخلقی بود و مرا به شدت اذیت می‌کرد .من حتی درخواست طلاق داده بودم اما شوهرم راضی به این جدایی نبود .او می‌گفت اگر از هم جدا شویم همه فکر می‌کنند او مرد بدخلقی است که برای سومین بار همسرش از او جدا شده است.

این زن درباره جزئیات درگیری خونین گفت: آخرین بار شوهرم وقتی با من درگیر شد به سمتم حمله کرد و مرا به شدت کتک زد. به همین خاطر با خواهر شاهین تماس گرفتم و از او کمک خواستم. شاهین برای میانجگری به خانه مان آمده بود که شوهرم با چاقو به من حمله کرد و همان موقع شاهین با چاقو او را زد.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و شاهین را به قصاص محکوم کردند. زن جوان از مشارکت در قتل تبرئه و به زندان محکوم شد

لینک کوتاه : https://peykneka.ir/?p=6723

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.