• امروز : پنج شنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : 14 - ربيع أول - 1445
  • برابر با : Thursday - 28 September - 2023

اخبار ویژه

گزارش تصویری | نشست خبری فرماندار نکا به مناسبت فجر چهل‌وچهارم انقلاب اسلامی افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های چهل‌وچهارمین فجر انقلاب به ارزش بیش از ۴۰۰۰ میلیارد در نکا وقوع زمین لرزه در نکا/ زمین‌لرزه ۴.۲ ریشتری در مرکز مازندران گاز نکا وصل است /تکذیب هرگونه قطع گاز در مازندران متلاشی شدن باند سارقان موتورسیکلت در نکا گزارش تصویری | راهپیمایی محکومیت اقدام شنیع نشریه فرانسوی در نکا تنزل سفارت فرانسه تا حد کاردار از سوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی گزارش تصویری | رویداد بزرگ جمانه در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) در نکا برگزاری رویداد جُمانه در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) مخصوص بانوان به میزبانی نکا کشت قراردادی گندم درمزارع نکا دستگیری سارق اموال بیمارستانی در نکا سهل‌انگاری موجب آتش سوزی در جنگل‌های نکا شد گزارش تصویری | سومین سالگرد سیدالشهدای مقاومت در مسجد جامع نکا واحد ۴ بخار نیروگاه نکا پس از پایان تعمیرات غیر مترقبه وارد مدارتولید شد ادامه بازی علی کریمی در زمین دشمن/ جادوگری که دست از جادوی مردم ایران برنمی‌دارد آیا بن سلمان به سرنوشت سادات دچار می شود؟

2

نوجوانی که ادعا می کند پسر مارادوناست خواستار نبش قبر و تست دی ان ای شد + عکس

  • کد خبر : 27337
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
پسر نوجوانی که مدعی است فرزند نامشروع دیگو مارادونا است خواستار نبش قبر چهره افسانه ای دنیای فوتبال برای انجام تست دی ان ای و تصدیق ادعایش شده است. سانتیاگو لارا که ۱۹ سال دارد به وکلای خود گفته درخواست نبش قبر مارادونا را به مقامات ارائه بدهند در حالی که کمتر از ۲۴ ساعت از خاکسپاری ستاره سابق تیم های ناپولی و بارسلونا می گذرد. بدین ترتیب وکلای او درخواست نبش قبر مارادونا و انجام تست دی ان ای را به مقامات قضایی آرژانتین ارائه داده اند. خوزه نونز وکیل خانم لارا ادعای و درخواست خود و موکلش را در یک برنامه زنده در تلویزیون آرژانتین مطرح کرد.

به گزارش پیک نکا، پسر نوجوانی که مدعی است فرزند نامشروع دیگو مارادونا است خواستار نبش قبر چهره افسانه ای دنیای فوتبال برای انجام تست دی ان ای و تصدیق ادعایش شده است. سانتیاگو لارا که ۱۹ سال دارد به وکلای خود گفته درخواست نبش قبر مارادونا را به مقامات ارائه بدهند در حالی که کمتر از ۲۴ ساعت از خاکسپاری ستاره سابق تیم های ناپولی و بارسلونا می گذرد. بدین ترتیب وکلای او درخواست نبش قبر مارادونا و انجام تست دی ان ای را به مقامات قضایی آرژانتین ارائه داده اند. خوزه نونز وکیل خانم لارا ادعای و درخواست خود و موکلش را در یک برنامه زنده در تلویزیون آرژانتین مطرح کرد.

پسر نوجوانی که مدعی است فرزند نامشروع دیگو مارادونا است خواستار نبش قبر چهره افسانه ای دنیای فوتبال برای انجام تست دی ان ای و تصدیق ادعایش شده است.

این اتفاق پس از آن رخ می دهد که سانتیاگو لارا برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ و زمانی که تنها ۱۳ سال داشت از هویت واقعی پدرش مطلع شد. در صورت تایید ادعای این نوجوان، او ششمین فرزند رسمی مارادونا خواهد بود در حالی که دختر دیگو مارادونا در گذشته به استهزاء گفته بود که ادعای این نوجوان می تواند سرآغاز رسیدن فرزندان رسمی مارادونا به ۱۱ نفر (به اندازه یک تیم فوتبال) باشد. مادر سانتیاگو لارا که پیشخدمت بود در سن ۲۳ سالگی در اثر ابتلا به سرطان ریه در سال ۲۰۰۶ درگذشت. ظاهراً دیگو مارادونا و این زن که ناتالیا گارات نام دارد هفت سال رابطه داشته اند. اگر ادعاهای لارا صحت داشته باشد او ششمین فرزند رسمی مارادونا خواهد بود در حالی که سال ها طول کشید تا ستاره سابق دنیای فوتبال واقعیت را در مورد دو فرزند دیگر خود پذیرفته و با آن ها دیدار کند.

پسر نوجوانی که مدعی است فرزند نامشروع دیگو مارادونا است خواستار نبش قبر چهره افسانه ای دنیای فوتبال برای انجام تست دی ان ای و تصدیق ادعایش شده است.پسر نوجوانی که مدعی است فرزند نامشروع دیگو مارادونا است خواستار نبش قبر چهره افسانه ای دنیای فوتبال برای انجام تست دی ان ای و تصدیق ادعایش شده است.

مارسلو لارا که نامزد سابق ناتالیا بوده، بعد از مرگ وی از سانتیاگو مراقبت کرده و او را مانند پسر خود بزرگ کرده بود. این نوجوان ۱۹ ساله اکنون به وکلای خود دستور داده که برای اثبات اینکه وی فرزند مارادونا است مراحل قانونی را در پیش بگیرند بعد از اینکه در زمان زنده بودن ستاره فوتبال آرژانتین نتوانست با تیم حقوقی او به توافق برسد. سانتیاگو بعد از مطرح شدن خواسته اش برای نبش قبر مارادونا گفته است: «مادرم متاسفانه زمانی که من تنها ۳ ساله بودم درگذشت اما چند روز قبل از مرگ او ماسک تنفسی اش را برداشت تا چیزی بگوید و به گروهی از وکلا گفت که من پسر دیگو هستم. من فقط می خواهم بدانم که کی هستم. جنبه های مالی ماجرا چیزی نیست که برایم اهمیت داشته باشد. می دانم که این درخواست باعث جنجال های بزرگی در آرژانتین خواهد شد اما اگر این کار را نکنم، چه کسی به من دی ان ای او را خواهد داد؟».

پسر نوجوانی که مدعی است فرزند نامشروع دیگو مارادونا است خواستار نبش قبر چهره افسانه ای دنیای فوتبال برای انجام تست دی ان ای و تصدیق ادعایش شده است.

وی که شباهت زیادی نیز به مارادونا دارد ادعاهای خود را برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ مطرح کرد و گفت: «مارسلو لارا برای همیشه پدر من خواهد بود اما چیزی که به من گفته شده این است که پدر واقعی من ظاهراً دیگو مارادونا است. فکر می کنم شبیه او هستم. صورت، موهای مجعد. همه چیز. به مارسلو نگاه می کنم و می دانم که ما شبیه نیستیم. آسان نیست که صبح را با این احساس از خواب بیدار شویم».

پسر نوجوانی که مدعی است فرزند نامشروع دیگو مارادونا است خواستار نبش قبر چهره افسانه ای دنیای فوتبال برای انجام تست دی ان ای و تصدیق ادعایش شده است.

لارا مدعی است که در سن ۱۳ سالگی متوجه ماجرا شده و آن را چنین شرح می دهد: «بعد از اینکه از جلد یک مجله را دیدم که صورت مارادونا را چاپ کرده و صورت من را نیز زیر آن درج کرده بود متوجه ماجرا شدم. در حالت شوک بودم زیرا نمی دانستم که عکس من در مجله چه می کند. با عجله به خانه برگشتم و از مارسلو سوال کردم و او نیز همه چیز را برایم شرح داد. او به من گفتم که مادرم در جوانی در میان جامعه مدل ها چهره ای شناخته شده بود و اینکه او این حس را دارد که من پسرش نیستم. او گفت که درخواست آزمایش دی ان ای داده بودند که هیچگاه انجام نشده بود».

پسر نوجوانی که مدعی است فرزند نامشروع دیگو مارادونا است خواستار نبش قبر چهره افسانه ای دنیای فوتبال برای انجام تست دی ان ای و تصدیق ادعایش شده است.

چند روز پیش از جشن تولد ۶۰ سالگی دیگو مارادونا بود که سانتیاگو و تیم وکلایش اعلام کردند می خواهند از طریق شکایت حقوقی ارتباط او با مارادونا را ثابت نمایند. جیانینا مارادونا که یکی از دو دختر مارادونا و همسر سابقش کلودیا ویلافانه است، بعد از مطرح شدن خبرهایی در مورد سه کودک کوبایی که فرزندان نامشروع مارادونا هستند گفته بود: «تنها سه نفر دیگر لازم است تا تیم ۱۱ نفره کامل شود. می توانید این کار را انجام دهید!».

لینک کوتاه : https://peykneka.ir/?p=27337

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.