• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : 13 - ذو القعدة - 1444
  • برابر با : Thursday - 1 June - 2023

اخبار ویژه

گزارش تصویری | نشست خبری فرماندار نکا به مناسبت فجر چهل‌وچهارم انقلاب اسلامی افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های چهل‌وچهارمین فجر انقلاب به ارزش بیش از ۴۰۰۰ میلیارد در نکا وقوع زمین لرزه در نکا/ زمین‌لرزه ۴.۲ ریشتری در مرکز مازندران گاز نکا وصل است /تکذیب هرگونه قطع گاز در مازندران متلاشی شدن باند سارقان موتورسیکلت در نکا گزارش تصویری | راهپیمایی محکومیت اقدام شنیع نشریه فرانسوی در نکا تنزل سفارت فرانسه تا حد کاردار از سوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی گزارش تصویری | رویداد بزرگ جمانه در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) در نکا برگزاری رویداد جُمانه در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) مخصوص بانوان به میزبانی نکا کشت قراردادی گندم درمزارع نکا دستگیری سارق اموال بیمارستانی در نکا سهل‌انگاری موجب آتش سوزی در جنگل‌های نکا شد گزارش تصویری | سومین سالگرد سیدالشهدای مقاومت در مسجد جامع نکا واحد ۴ بخار نیروگاه نکا پس از پایان تعمیرات غیر مترقبه وارد مدارتولید شد ادامه بازی علی کریمی در زمین دشمن/ جادوگری که دست از جادوی مردم ایران برنمی‌دارد آیا بن سلمان به سرنوشت سادات دچار می شود؟

2

از «تل آویو تا تهران، ما همه با هم هستیم!»/ تبرئه آشوبگران با تابلوی فریبنده «شورش زنانه علیه وضعیت موجود»

  • کد خبر : 42053
  • ۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸
از «تل آویو تا تهران، ما همه با هم هستیم!»/ تبرئه آشوبگران با تابلوی فریبنده «شورش زنانه علیه وضعیت موجود»
حساب مردم عزیز و فهیم کشورمان - با گرایش های سیاسی مختلف و نوع پوشش و ظاهر متفاوت - با اوباش و آشوبگرانی که این روزها نظم و آسایش مردم را به هم زده‌اند، جداست.

به گزارش پیک نکا، *** از «تل آویو تا تهران، ما همه با هم هستیم»!

هر چه می گذرد، پروژه دشمن علیه مردم ایران با وضوح بیشتری نمایان می شود. در روزهای گذشته شبکه ضدایرانی اینترنشنال سعودی- رسانه وابسته به موساد و حامی رسانه ای گروهک تروریستی منافقین و گروهک های تروریستی تجزیه طلب- گزارشی از تظاهرات ایرانیان مقیم سرزمین اشغالی فلسطین منتشر کرد.

در بخشی از این گزارش، عناصر ضدانقلاب و ورشکسته، تابلویی را رو به دوربین بلند کرده بودند که روی آن نوشته بود «از تل آویو تا تهران، ما همه با هم هستیم»!. این تابلو ذهن را به یاد ماجرای راهپیمایی روز قدس در سال ۸۸ انداخت. یکی از شعارهای اصلی جریان فتنه در سال ۸۸، شعار «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران»! بود؛ شعاری بی‌پایه و اساس که سران و لیدرهای فتنه ۸۸ هیچگاه نسبت به آن اعتراض نکردند.

 

سردار سلیمانی در روزهای پایانی سال ۹۴ در دیدار با هیئت حماس با اشاره به شعار انحرافی فتنه‌گران در سال ۸۸ با عنوان «نه غزه نه لبنان؛ فقط فلات ایران» و  «نه غزه نه لبنان؛ جانم فدای ایران» گفته بود: «در ایران، زمانی که مسئله، فلسطین باشد، همه انقلابی هستند، همگان فلسطین را دوست دارند فلسطین حتی در داخل ایران هم (موضوعی) اساسی است چند سال پیش شعار «نه غزه نه لبنان؛ جانم فدای ایران» را سر دادند؛ از شما می‌پرسم اینها اکنون کجا هستند. ما این را در قاموس سیاسی خود ثبت کردیم. کسانی که هرگونه شعاری در مخالفت با حمایت ما از فلسطین سر دهند در هیچ پست سیاسی نخواهند بود و در راس تصمیم‌گیرندگان کلان کشور جای نخواهند داشت. کجا ممکن است چنین چیزی اتفاق بیفتد؟.»

نکته قابل توجه اینجاست که پس از این اظهارنظر، حامیان فتنه ۸۸ به سردار سلیمانی حمله کرده و وی را آماج فحاشی و توهین قرار دادند.

سردار حاج قاسم سلیمانی- ۹ اسفند ۹۷- نیز تاکید کرد: «برای دشمن، این برجام، سه‌ضلعی است نه یک‌ضلعی. اوباما فکر می‌کرد به مرور زمان به دو ضلع دیگر می‌رسد، اما آدم عجولی که آمده(ترامپ)، اصرار دارد به سرعت برسد و تصورش این بود که می‌رسد. اینکه اصرار می‌کنند بر برجام ۲ در منطقه، برای این است که می‌خواهند این تحرکی را که از ایران اسلامی به جهان اسلام روح و جان داده، این خونی را که در عالم اسلامی جریان پیدا کرده، بخشکانند. اگر العیاذبالله ما رفتیم و در برجام ۲ شرکت کردیم، به همین تمام می‌شود؟ نه، برجام اصلی در داخل ایران است. تلاش آنها به اینجا منتهی نخواهد شد و برجام ۳ هم خواهند داشت، چون دشمنان معتقدند که چشمه باید خشکانده شود و این چشمه، ایران است.»

شعار «از تل آویو تا تهران، ما همه با هم هستیم»! در حقیقت روی دیگر سکه «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» است. این دو شعار هر دو ذیل پروژه شکست خورده «خاورمیانه بزرگ» تعریف می شود. پروژه ای که تکه تکه کردن ایران تنها بخشی از آن بود؛ اما با درایت رهبر حکیم انقلاب و ایثار و رشادت مدافعان حرم و حافظان نظم و امنیت و هوشمندی مردم عزیز ایران، شکست خورد و طراحان و بانیان و حامیان آن را مفتضح کرد.

 

*** تبرئه آشوبگران با تابلوی فریبنده «شورش زنانه علیه وضعیت موجود»

روزنامه اعتماد در مطلبی با عنوان «بی قانونی مسبب اصلی مرگ مهسا امینی» نوشت:«مرگ مظلومانه بانوی جوان کرد ایرانی، مهسا (ژینا) امینی، قلب هر ایرانی و انسان شریفی را به درد آورده است و شیوه برخورد با معترضان برای مدت‌های طولانی در اذهان ایرانیان ماندگار خواهد شد. فارغ از تحلیل‌های اجتماعی و سیاسی مربوط به وضعیت و جایگاه زنان در جامعه امروزی ایرانی و به ویژه پس از انقلاب اسلامی که بایسته است از آنها در ارزیابی اعتراضات اخیر بهره برد، می‌توان گفت که نظام حقوقی ما که متاثر از رویکردهای سنتی و فقاهتی است، نقش مهمی در اعتراضات اخیر که می‌توان آن را نوعی شورش زنانه علیه وضعیت موجود نامید، ایفا می‌کند.»

 

در ادامه این مطلب آمده است:«ریشه‌های واقعی اتفاق‌هایی مانند مرگ مهسا امینی و بروز اعتراضات پس از آن را باید در فقدان حکومت قانون در کشور دانست…بی‌اعتنایی به حکومت قانون، قانونمداری، اصول حکمرانی خوب و حقوق بشر است. مهم‌ترین دستاورد حکومت قانون امنیت روانی و آسایش خاطر شهروندانِ بی‌دفاع در مقابل اعمال و اقدامات دولت و نیروی پلیس و کاربرد قدرت عریان و قاهره حکومت‌هاست.»

این روزنامه به ظاهر اصلاح طلب در ادامه نوشت:«زنان ایرانی از صبح دم انقلاب ۵۷ در کنار همه اقشار مردم، مردانه ایستادند و تاکنون رنج‌های زیادی را بر دوش خود حمل کرده‌اند و نقش‌های متکثر آموزشی، خانوادگی، اجتماعی، اقتصادی، اجرایی و سیاسی را با تمام توان خود بر عهده گرفته‌اند و بعضا موضوع تبعیض‌های ناروا و همپوشان جنسیتی، قومیتی، مذهبی و شغلی و اجتماعی قرار داشته‌اند و به حق شایسته دستیابی به حقوق بنیادین خود هستند. وقت آن نرسیده است که زنان ایرانی را فارغ از پوشش آنان محترم شمرده و تمام حقوق اساسی و بنیادین آنان را شناسایی و تضمین کنیم؟».

در هفته های اخیر رسانه های معاند با فضاسازی دروغین، ۲ دستورکار را به صورت ویژه در پی گرفته اند. یکی اعتبارزدایی از حافظان امنیت و اقتدار نظام و دیگری، تطهیر آشوبگران و معرفی آنان به عنوان افرادی بی دفاع و صرفا معترض. در این میان، آشوب و اغتشاش هم از سوی رسانه های دشمن با کلیدواژه «جنبش زنان» و «شورش زنان علیه وضع موجود» تطهیر و بزک می شود.

 

نکته قابل تأمل اینجاست که در اینسو برخی رسانه هایی که به دروغ تابلوی اصلاح طلبی را بلند کرده اند با این عملیات روانی دشمن همصدا شده و به آن ضریب می دهند.

این در حالی است که آشوبگران جنایتکار تاکنون ۲۴ نفر از مدافعان امنیت را مظلومانه به شهادت رسانده اند. تخریب ۲۶ خودروی آتش‌نشانی، تخریب ۸۵ آمبولانس اورژانس، تخریب و آتش زدن ۴۳ اتوبوس شهری، تخریب ۵۴ ایستگاه بی‌آرتی، آتش‌ زدن ۱۷ شعبه بانک و…تنها بخش کوچکی از خسارت هایی است که آوشبگران تنها طی یک هفته گذشته به اموال عمومی که مردم از آنها استفاده می‌کنند، وارد کرده اند. تعطیلی بازار و اخلال در کسب و کار مردم نیز از دیگر اقدامات مخبرانه اوباش و آشوبگران بوده است.

همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، مسئله اصلی در آشوب های اخیر اصلا حجاب و بی حجابی نبوده است، بلکه مسئله اصلی و دعوای اصلی بر سر ایرانِ قوی و مستقل و رو به پیشرفت است.

 

*** نگرانی ارگان رسانه ای اعضای فراری جریان فتنه از بازداشت یک خبرنگار

سحام نیوز- ارگان رسانه ای اعضای فراری جریان فتنه- در مطلبی با عنوان «بلاتکلیفی خبرنگاری که مرگ مهسا امینی را گزارش داد» نوشت:«محمدحسین آجورلو همسر نیلوفر حامدی، خبرنگاری که نخستین بار خبر مرگ مهسا امینی را منتشر کرد، یکشنبه ۱۷ مهر در توئیتی نوشت:”همسرم در هجدهمین روز بازداشت خود با من تماس گرفت. بازجویی های روزانه از او همچنان ادامه دارد ولی هنوز از اتهام نیلوفر و جزییات پرونده هیچ اطلاعی ندایم.»

 

در روزهای گذشته نیز بی بی سی فارسی و اینترشنال سعودی و دیگر رسانه های معاند نسبت به بازداشت این فرد اعتراض کردند. سوال این است که چرا رسانه های دشمن از بازداشت این فرد که با تابلوی خبرنگاری فعالیت می کرده است، نگران و عصبی شده اند؟! مگر این فرد خبرنگار نیابتی آنان بوده است؟!

 

 

مخاطبان گرامی، محتوا و ادعاهای مطرح‌شده در این مطلب، صرفاً جهت گردآوری، بررسی و انتشار اخبار، مطالب، رویکردها و دیدگاه‌های سایر رسانه‌ها منتشر شده و ادعاها و القائات احتمالی این مطالب هرگز مورد تأیید پایگاه خبری پیک نکا نیست، لذا ممکن است بخشی از اطلاعات موجود در این مطلب درست نباشد. لطفا در صورت مشاهده هر گونه ایراد مشکل را گزارش کنید.

لینک کوتاه : https://peykneka.ir/?p=42053

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.