اقدام عجیب اداره آب سراوان؛

نارضایتی مردم از صدور قبض های نجومی در مناطق فاقد آب

شناسهٔ خبر: OTkwOTM -
مردم شهر گشت با انتشار تصاویر فیش های آب با مبالغ بالا درشبکه های اجتماعی به این اقدام اداره آب شهرستان سراوان اعتراض کردند.

به گزارش پیک نکا،به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  چند ماهی می شود که مردم شهر گشت از معضل کم آبی گلایه مند هستند و اعتراضات خود را در فضای مجازی و رسانه های مکتوب عنوان کرده اند و خواستار رسیدگی به این معضل شدند، اما این بار صدور فیش های نجومی آب مردم شهر گشت را در بهت و حیرت فرو برد که منجر به انتشار تصاویر قبوض آب در شبکه های اجتماعی شد.

 

 


 اسفندیار حسین یکی از شهروندان گشتی در گفت و گویی اظهار داشت: مدتی است که با مشکل کم آبی دست و پنجه نرم می کنند و تنها دو ساعت در طول شبانه روز آب شرب لوله کشی دارند.
 وی با بیان اینکه ساکن خیابان شهید حسین بر شهر گشت می باشد گفت: فیش ماه قبل 30 هزار تومان و در این ماه 54 هزار تومان صادر شده است.
 حسین بر خاطر نشان کرد: چطور امکان دارد وقتی آب قطع می باشد و مصرف نداشته اند، فیض های این چنینی برایشان صادر شده است.

 

 


هاشم حسین بر یکی از شهروندان گشتی افزود: یکی از منازلش خالی از سکنه است چطور هزینه پرداختی مصرف آب 25 هزار تومان در ماه قبل و 18 هزار تومان در این ماه صادر شده است و خواستار رسیدگی متولیان امر به این موضوع شد.
مراد غمشادزهی ساکن منطقه کوه شهیدان شهر گشت هم در گفت و گویی با بیان اینکه فیش مصرف آب این ماه برایش 14 هزار 800 تومان صادر شده است، اظهار داشت: حدود چند ماهی است که آب لوله کشی ندارند و مأمور اداره آب هم برای قرائـت کنتور به منزلش مراجعه نکرده است.

 

 

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه