گلزن ترین های اروپا تا به این لحظه

شناسهٔ خبر: OTk5MDY -
مهاجمان آرژانتینی حاضر در فوتبال اروپا بهترین میانگین گل زده در دقیقه را دارا هستند

به گزارش پیک نکا، تب  فوتبال در اروپا با برگزاری لیگ های مختلف و رقابت های چمپیونز لیگ بسیار داغ است. یکی از مهمترین فاکتور های موفقیت های تیم ها را باید میزان آمادگی مهاجمان و گلزنی آنها دانست. برترین مهاجمان حال حاضر اروپا را باید مطعلق به صدر نشین های لیگ های بزرگ اروپایی دانست.

بهترین امار در مهاجمان  تیم های باشگاهی در اروپا متعلق به ستاره آرزانتینی یوونتوس است، پائولو دیبالا که این فصل شماره 10 بیانکونری را به تن کرده است، با 10 گل زده در 6 مسابقه  این فصل را فوق العاده آغاز کرده است. میانگین گلزنی دیبالا  هر 47 دقیقه است. آماری که  نشان می دهد او تقریبا در هر نیمه یک گل برای یووه به ثمر رسانده است.

پائولو دیبالا
پائولو دیبالا

اما نفر بعدی را باید به فالکائوی کلمبیایی اختصاص داد، 11 گل در 7 بازی آماری است که مهاجم موناکو تا به اینجای فصل به جای گذاشته است. میانگین گلزنی با دیبالا تنها 5 دقیقه فاصله دارد.

نفر سوم لیونل مسی است بازیکنی که اهداف بزرگی را برای این فصل در نظر دارد مسی 9 گل در شش مسابقه به ثمر رسانده تا نشان دهد هنوز هم در فوتبال جهان بهترین است. نخبه آرژانتینی هر 60 دقیقه یک گل برای بارسا به ثمر رسانده است.

نفرات بعدی را باید به اوبامیانگ و ایموبیله اختصاص داد که به ترتیب بامیانگین هر 67 و 68 دقیقه یک گل در رتبه چهارم و پنجم قرار دارند.

 

 

ورزش 11

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه