گرامیداشت هفته دفاع مقدس در نیروگاه نکا

شناسهٔ خبر: OTk4OTk -
آئین گرامیداشت هفته دفاع مقدس در نیروگاه نکا برگزار شد. سردار محمدحسین بابایی با اشاره به مصادف شدن اول ماه محرم با آغاز هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: مواعظ و روشنگریهای محافل و مجالس محرم و شور و حرارت برگرفته از فرهنگ عاشورایی بویژه اصل مترقی ذلت ناپذیری، نقش ممتازی در تحکیم اراده های مردم و پیروزی انقلاب اسلامی داشته(ادامه‌ی خبر)

به گزارش پیک نکا،فرمانده سپاه کربلای مازندران در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس و شهدای مظلوم و بیدفاع نیروگاه در سه مرحله بمباران دشمن بعثی، به بازکاوی اوضاع کشور در آغاز جنگ تحمیلی و علل دشمنی استکبار جهانی با نظام جمهوری اسلامی و حمایت همه جانبه آنان از رژیم صدام در طول سالهای دفاع مقدس پرداخت.

 

 

 

سردار محمدحسین بابایی با اشاره به مصادف شدن اول ماه محرم با آغاز هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: مواعظ و روشنگریهای محافل و مجالس محرم و شور و حرارت برگرفته از فرهنگ عاشورایی بویژه اصل مترقی ذلت ناپذیری، نقش ممتازی در تحکیم اراده های مردم و پیروزی انقلاب اسلامی داشته و قطعاً برای تداوم این مسیر همچنان نیازمند به حماسه عاشورایی هستیم.

 

 

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران خاطرنشان ساخت: در اتاق فکر غر ب و صهیونیستها،  نهضت سرخ عاشورا، انتظار فرج و ولایت فقیه سه عامل اصلی قوام و دوام شیعه معرفی و برای تضعیف هرکدام راهکارهایی همچون ایجاد شبهه در عقاید، ترویج عقاید خرافی و افراط گرایانه، رواج اشعار بی محتوا در وصف اهلبیت(ع) را در دستورکار قرار دادند و آن را به سیاستمداران کشورهای غربی پیشنهاد کردند واکنون که با تمام توان در حال اجرای آن هستند.

 

 

 

سردار بابایی گفت: دوران دفاع مقدس ولایت فقیه را احیاگر میراث نبوی و عامل بقاء کشور دانست و افزود: اطاعت از ولی فقیه رمز پیروزی ما در جنگ بود و رزمندگان ما به امر ولی فقیه و با نیت حفظ و حراست از دین در جبههها حضور پیدا میکردند و پیروزی ما در جنگ با هدایت ولی فقیه رقم خورد، لذا دشمنان ما تمام همت و محور تمام تلاشهای خود را برای تضعیف ولایت فقیه بکار گرفته اند.

 

 

 

وی همچنین دوران دفاع مقدس را از افتخارات کشور برشمرد و گفت: اگر خواهان اقتدار نظام و تداوم افتخارات گذشته هستیم باید همچنان از ولی امر مسلمین اطاعت کنیم و گوش به فرمان ایشان باشیم و الا کشورهای زیادی انقلاب کردند که بدلیل فقدان رهبری نتوانستند دستاوردهای انقلاب خود را حفظ کنند.

 

در پایان با اهداء لوح تقدیری از طرف مهندس محسن نعمتی مدیرعامل نیروگاه شهیدسلیمی نکا از مهندس علی چاوشی و غلامرضا رضایی 2 نفر از رزمندگان بسیجی دوران دفاع مقدس، تجلیل شد.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه