در قالب برنامه متمرکز استانی

زنگ مهر و مقاومت مازندران در شهرستان نکا به صدا در آمد

شناسهٔ خبر: OTk3MDM -
در اولین روز از مهرماه آیین آغاز سال تحضیلی جدید و بازگشایی مدارس با حضور استاندار و مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران با شرکت سایر مسئولان استانی و شهرستانی در دبیرستان مرحوم هاشمی رفسنجانی نکا برگزار شد.

به گزارش پیک نکا، در اولین روز از مهرماه آیین آغاز سال تحضیلی جدید و بازگشایی مدارس با حضور استاندار و مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران با شرکت سایر مسئولان استانی و شهرستانی در دبیرستان مرحوم هاشمی رفسنجانی نکا برگزار شد.

در این مراسم که متن پیام وزیر آموزش‌وپرورش از سوی نماینده وزارتخانه قرائت شد، استاندار و مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران به همراه فرماندار نکا به سخنرانی پرداختند.

همچنین یاسر هاشمی فرزند مرحوم هاشمی رفسنجانی به عنوان مهمان به منظور آغاز به کار دبیرستان دخترانه نام‌گذاری شده به نام مرحوم هاشمی رفسنجانی در این مراسم حضور داشته و سخنانی را بیان داشت.

در حاشیه این مراسم نیز تعدادی از هنرمندان خوش‌نویس شهرستان نکا برخی از ابیات و عبارات متناسب با این ایام را به رشته تحریر در آوردند.

در این برنامه زنگ مهر به منظور آغاز به‌کار رسمی مدارس در مازندران توسط یاسر هاشمی، استاندار مازندران و مدیرکل آموزش‌و‌پرورش این استان به صدا درآمد.

همچنین زنگ مقاومت با توجه به قرار داشتن در هفته دفاع مقدس توسط فرزندان سردار شهید محمدرحیم بردبار و با حضور سردار ملکی مسئول دفتر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مازندران به صدا در آمد.

 

به گزارش پیک نکا، عدم شرکت امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان نکا به همراه نماینده مردم شرق مازندران در این مراسم، به طول انجامیدن دو ساعته مراسم زیر آفتاب گرم و اذیت شدن دانش‌آموزان در کنار پخش بخشی از سرود ملی قدیم ایران به جای سرود ملی جمهوری اسلامی و البته اصلاح آن در ادامه، ازجمله حواشی این مراسم بوده است.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه