نماینده مردم ساری و میاندورود:

سکوت کشورهای اسلامی درباره نسل‌کشی مسلمانان میانمار شرم‌آور است

شناسهٔ خبر: OTg4MzY -
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: سکوت کشورهای اسلامی درباره نسل‌کشی وحشیانه مسلمانان میانمار شرم‌آور است.

به گزارش پیک نکا،به نقل از بلاغ، محمد دامادی درباره نسل‌کشی بی‌رحمانه مسلمانان میانمار طی گفت‌وگویی اظهار کرد: سکوت کشورهای اسلامی درباره نسل‌کشی وحشیانه مسلمانان میانمار شرم‌آور است که این امر اثبات نفوذ جدی تفکر صهیونیستی در حکومت‌های مرتجع عرب است.

وی با اشاره به اینکه سالیان سال است که مسلمانان میانمار را به وحشیانه‌ترین شکل ممکن از بین می‌روند، افزود: بحث مسلمان بودن را کنار بگذاریم این موضوع دور از انسانیت است که تصاویری که مشاهده شد عجیب‌ترین و وحشیانه‌ترین کاری بود که حتی در عصر جاهلیت نیز اتفاق نیفتاد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در تصاویر اجتماعی اگر مشکلی مشاهده شود همه سعی می‌کنند در زمینه حمایت از آن به‌نوعی بسیج شوند پس نباید نسبت به این مهم نیز بی‌تفاوت باشیم.

این مسؤول تصریح کرد: در چنین شرایطی سازمان ملل و مجامع بین‌المللی به سادگی هر چه تمام‌تر سکوت می‌کنند که جای سؤال و تعجب دارد.

دامادی با محکوم کردن چنین حرکتی، خاطرنشان کرد: سازمان ملل و مجامع بین‌المللی باید بیدار شوند ولی در چنین حتی تذکر هم ندادند.

وی ادامه داد: ولی در مقابل در بحث هسته‌ای واکنش نشان داده در حالی‌ که کشور ایران در این زمینه بارها اعلام کرده که در بحث جنگ‌افزارهای هسته‌ای وارد نمی‌شویم و به‌عنوان فتوای شرعی اعلام شده که به هیچ وجه اجرا نمی‌شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران کشوری مقتدر است و با اقتدار نسبت به این مسأله حساسیت خود را نشان خواهیم داد و اجازه نمی‌دهد کسی وارد خاک کشور شود.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه