خبر فوری/ لحظاتی پیش و با تلاش شبانه‌روزی مأموران آگاهی و قضایی نکا

متهم پرونده قتل مسکن مهر نکا در پایتخت دستگیر شد

شناسهٔ خبر: OTM3NzQ -
بنابر اعلام داستان عمومی و انقلاب شهرستان نکا، پس از حدود 18 ساعت تلاش مداوم پلیسی و قضایی از گذشت زمان وقوع قتل در مسکن مهر نکا، متهم اصلی پرونده در شهر تهران بازداشت شد.

حجت‌الاسلام اسماعیل ملاکریمی لحظاتی پیش در ارتباط با پیک نکا، با اشار به پیگیری مجدانه و پرتلاش نیروهای پلیس آگاهی و قضایی شهرستان نکا، اظهار کرد: در مدت زمان کمتر از 18 ساعت متهم اصلی پرونده قتل بانوی 38 ساله مسکن مهر نکا دستگیر شد.

وی افزود: بنابر نیابت قضایی بازپرس ویژه قتل و با دستور مستقیم دادستان عمومی و انقلاب نکا همراه با اقدامات پلیس آگاهی این شهرستان از همان لحظه اطلاع از وقوع قتل تلاش برای یافتن و دستگیری متهم اصلی پرونده به صورت جدی آغاز شد.

دادستان عمومی و انقلاب نکا با بیان کار شبانه‌روزی صورت گرفته از سوی مأموران قضایی و انتظامی این پرونده، خاطرنشان کرد: از ساعت 21 شامگاه گذشته تا کنون بازپرس ویژه قتل و مأموران پلیس آگاهی نکا برای یافتن متهم بیدار بوده و سرانجام لحطاتی قبل موفق به دستگیری وی در شهر تهران شدند.

این مسئول اضافه کرد: باتوجه به دستگیری متهم در شهر تهران توسط نیروهای آگاهی نکا بنابر داشتن نیابت قضایی، مظنون اصلی پرونده هم اکنون درحال انتقال به این شهرستان برای پیگیری و ادامه بررسی‌ها قرار دارد.

در پایان وی تأکید کرد: دستگاه قضا و نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت و اجرای عدالت در شهرستان نکا مصمم بوده و با انجام دقیق و کارآمد وظایف خود در کشف و پیگیری وقوع جرم تا اجرای نهایی عدالت در جامعه از تلاش خود دست نمی‌کشند.

 

به گزارش پیک نکا، ساعات پایانی روز یکشنبه 25 تیرماه خبر کشته شدن یک بانوی 38 ساله در منزل خود واقع در مسکن مهر نکا به تیتر اول رسانه‌ها و بحث افکار عمومی در این شهرستان و شهرهای مجاور تبدیل شد که گمانه‌زنی‌هایی درمورد چرایی، نحوه وقوع و مظنون اصلی آن دهان به دهان منتقل می‌شد.

مظنون اصلی این پرونده نیز همسر وی به شمار می‌آید که گویا پس از وقوع جرم از محل حادثه گریخت و اکنون با شب‌بیداری و تلاش نیروهای انتظامی و قضایی رَد وی در تهران زده شد که با یافتن و دستگیری این فرد اکنون به شهرستان نکا بازگردانده می‌شود تا پرونده با سرعت بیشتری پیگیری شود.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه