دادستان نکا در گفت و گو با پیک نکا خبر داد

قتل زن جوان به دست همسرش در مسکن مهر نکا/ شایعات فضای مجازی تکذیب می‌شود

شناسهٔ خبر: OTM3NTU -
دادستان عمومی و انقلاب نکا از وقوع یک فقره قتل عمد در مسکن مهر این شهرستان خبر داد که در آن یک زن بر اثر ضربات چاقوی همسر خود به قتل رسید.

حجت‌الاسلام اسماعیل ملاکریمی در گفت‌وگو با پیک نکا، با اشاره به وقوع یک فقره قتل عمد در مسکن مهر شهرستان نکا، اظهار کرد: در این حادثه خانم «ص.چ» حدوداً 38 ساله پس از بحث و اختلاف پیش آمده، بر اثر چندین ضربه چاقو در داخل منزل خود به وسیله همسر به قتل می‌رسد.

وی افزود: بلافاصله پس از وقوع قتل مأموران پلیس و بازپرس ویژه قتل دادگستری نکا در صحنه وقوع جرم حاضر شده و همچنین با حضور پزشکی قانونی اقدامات اولیه در تشریح و حفظ صحنه قتل و دستورات اولیه قضایی برای یافتن و دستگیری قاتل انجام شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نکا با مطلوب خواندن اقدامات صورت گرفته، خاطرنشان کرد: نتیجه‌ای نیز از شناسایی متهم پرونده به عنوان اصلی‌ترین مظنون وقوع قتل صورت گرفته که باتوجه به در جریان بودن پرونده جزئیات بیشتر آن در ادامه به اطلاع افکار عمومی رسانده می‌شود.

این مسئول با با بیان پخش شدن برخی اطلاعات نادرست در مورد این پرونده از سوی برخی افراد در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، اضافه کرد: اخبار منتشر شده درمورد باردار بودن مقتول، جزئیات ازدواج و دیگر موارد مطرح شده تأیید نمی‌شود.

وی همچنین تأکید کرد: تمام شایعات موجود در فضای مجازی به خصوص شبکه‌های اجتماعی از سوی مقام قضایی تکذیب می‌شود و مردم نیز به اطلاعات و اخبار منتشر شده در تلگرام چندان توجه نکنند.

در پایان ملاکریمی تصریح کرد: برای جلوگیری از دامن‌زده شدن به شایعات و گمانه‌زنی‌ها جزئیات حوادث این چنینی در صورت نیاز از کانال رسانه‌های معتبر اطلاع‌رسانی می‌شود بنابراین مردم نیز اخبار را از مراجع خبری موثق و قابل اطمینان تهیه کنند.

 

به گزارش پیک نکا، از روز گذشته که خبر مربوط به وقوع این حادثه تلخ بر سر زبان‌ها افتاد، شایعات و اخبار ضد و نقیضی در شبکه‌های اجتماعی به خصوص فضای تلگرامی نکا و شهرهای همجوار پخش شد.

بر همین اساس ضمن برقراری ارتباط با دادستانی نکا تلاش شد تا موضوع به صورت موثق و قطعی از سوی مراجع قانونی مطلع پیگیری و به موج گمانه زنی‌های ایجاد شده خاتمه داده شود.

همچنین اخبار تکمیلی موثق در این زمینه از همین سایت خبری منتشر می‌شود.

 

ارسال نظر

نام شما
چهارشنبه ۲۸/تیر/۱۳۹۶ ۱۶:۲۹:۱۷

همه چی تکذیب شد ک

بالا
کیمیا سامانه