مراسم آبگیری سد گلورد نکا با حضور وزیر نیرو به روایت تصاویر

شناسهٔ خبر: OTI3Mzc -
سد گلورد نکا با برگزاری مراسمی با حضور وزیر نیرو و هیئت همراه، نماینده شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و شهرستانی در محل احداث این پروژه با پرده‌برداری از نماد افتتاح آن، آبگیری شد.

به گزارش پیک نکا، سد گلورد نکا با برگزاری مراسمی با حضور وزیر نیرو و هیئت همراه، نماینده شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و شهرستانی در محل احداث این پروژه با پرده‌برداری از نماد افتتاح آن، آبگیری شد.

در ادامه تصاویری از این مراسم قابل مشاهده است.

 

 

ارسال نظر

عزیزی
چهارشنبه ۱۴/تیر/۱۳۹۶ ۰۸:۴۰:۳۷

بیچاره سد . تصویر همه چیز را دیدیم جز خود سد . تصویر علم و هلی و چادر و آدم های رنگارنگ همه دیده می شد جز تصویر سد . البته عجیب نیست چون همیشه به نام یکی دیگر تمام میشود ولی در آن چیز دیگری در می آید .

نام شما
چهارشنبه ۱۴/تیر/۱۳۹۶ ۰۸:۴۲:۳۷

توی عکس آخر تعداد خبرنگارا از مسیولین بیشتر بود انگار

پیک نکا
چهارشنبه ۱۴/تیر/۱۳۹۶ ۱۱:۵۲:۲۷

با سلام خدمت همه مخاطبان عزیز مخصوصا جناب عزیزی عزیز. سایت پیک نکا باتوجه به گستردگی مراسم آبگیری از سد در نظر دارد گزارش تصویری اختصاصی از سد و حواشی مربوط به آن را به صورت یک مطلب جداگانه و مجزا انتشار دهد. چراکه اگر در قالب مراسم آبگیری می‌بود تصاویر کمتری از آن قابل انتشار بود. با این کار سعی شده تا تصاویر بیشتری مربوط به نقاط مختلف سد برای مخاطبان نماش داده شود. شاید بهتر باشد همانطور که مردم نزدیک به دو سال نسبت به تأخیر در زمان قطعی افتتاح سد عملکرد ضعیف شما را تحمل کردند شما نیز ساعاتی صبر کنید تا تصاویر بهتری از این پروژه را مشاهده کنید. باتشکر سردبیر سایت پیک نکا

همیار پیک نکا
چهارشنبه ۱۴/تیر/۱۳۹۶ ۱۳:۲۹:۵۲

انشاالله توضیحات کامل تر رو داخل سایت میتونین ببیند تشکر از پیک نکا به خاطر گزارش دقیق و کاملشون درود بر شرفتون

عزیزی
چهارشنبه ۱۴/تیر/۱۳۹۶ ۱۴:۲۸:۱۵

سلام آقای سر دبیر . چرا زود موضع گرفتی و برآشفتی ؟ اولا جنابعالی را نمی شناسم و خط وخطوط تو را هم نمی دانم و حتی نامت را هم نمی دانم .ثانیا من چکاره ام که قوی باشم یا ضعیف . ؟ من فقط مطالعه و تقدیر ونقد می کنم .

نکائی
چهارشنبه ۱۴/تیر/۱۳۹۶ ۱۷:۱۸:۲۸

تواون هوای گرم وداغ وبااون جاده واقعاناجور.عزیمت وتهیه گزارش بسیارجای تقدیروتشکرداشت.بابت تصاویرزیباتشکرمیشود

بالا
کیمیا سامانه