با دستگیری متهم پرونده

کلاهبرداری 27 میلیاردی در شهرستان نکا کشف شد

شناسهٔ خبر: ODgzMTg -
بنابر اعلام فرمانده انتظامی نکا کلاهبرداری میلیاردی در یکی از موسسات این شهرستان کشف شد که می‌توان این سطح از کلاهبرداری در این شهرستان را به نوعی بی‌سابقه خواند.

سرهنگ هادی نصیری در گقت‌و‌گو با خبرنگار پیک نکا، با تأیید این خبر و با اشاره به عملکرد موفق نیروی انتظامی نکا در کشف جرائم مختلف در سطح شهرستان، اظهار کرد: موضوع این پرونده نیز ابتدا از سوی نماینده حقوقی یکی از موسسات مالی با مأموران پلیس شهرستان در میان گذاشته شد.

وی افزود: با اظهارات این نماینده حقوقی در زمینه جابجایی اسناد این موسسه مالی از طریق سوء استفاده از موقعیت شغلی توسط یکی از کارمندان همان موسسه مأموران پلیس آگاهی نکا موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی نکا با بیان پیگیری دقیق و بررسی هرچه بیشتر موضوع از سوی مأموران پلیس آگاهی شهرستان در این زمینه، خاطرنشان کرد: پس از تحقیقات و اقدامات پلیسی در این موضوع متهم پرونده دستگیر و مورد بازجویی‌های فنی و پلیسی قرار گرفت.

این مسئول اضافه گرد: در بازجویی‌های صورت گرفته نیز متهم پرونده به جابجایی حساب‌ها، جعل اسناد و کلاهبرداری از موسسه مورد بررسی اعتراف کرد که با محرز شدن کلاهبرداری به ارزش دو میلیارد و 700 میلیون تومان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

 

ارسال نظر

حس خوب
یکشنبه ۰۷/خرداد/۱۳۹۶ ۱۸:۳۸:۱۷

دیگه چی

بالا
کیمیا سامانه