فرمانده انتطامی نکا خبر داد

کشف خودروی حامل مواد مخدر در نکا

شناسهٔ خبر: ODY3NzE -
فرمانده انتظام‌ نکا از کشف یک خودرو حاوی مواد مخدر و دستگیری عامل پخش مواد افیونی در سطح شهرستان خبر داد.

سرهنگ هادی نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار پیک نکا،  با اشاره به موفقیت مأموران پلیس شهرستان در کشف قاچاقچیان و عاملان پخش مواد مخدر، اظهار کرد: فعالیت مشکوک فردی در رابطه با پخش مواد مخدر سبب آغاز تخقیقات مأموران در این زمینه شد.

وی افزود: پس از تحقیقات پلیسی مبنی بر پخش و جابجایی مواد مخدر از سوی عاملی افیونی در سطح شهرستان موضوع نیز در دستور کار مأموران پلیس مرکز مبارزه با مواد مخدر نکا قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا با بیان به نتیجه رسیدن تحقیقات به عمل آمده در این زمینه، خاطرنشان کرد: سرانجام پس از بررسی‌های میدانی و تحقیقات فراوان، مأموران نیروی انتظامی قاچاقچی مد نظر را شناسایی کردند.

این مسئول اضافه کرد: پس از شناسایی و انجام هماهنگی با مرجع قضایی، متهم این پرونده با یک عملیات پلیسی موفق در شرایطی که بوسیله یک دستگاه خودروی پراید قصد جابجایی مواد مخدر را داشت دستگیر شد.

وی افزود: با دستگیری این فرد مقدار دو کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از وی کشف شد که پس از ضبط و درج در پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

در پایان نصیری تأکید کرد:  مبارزه با پديده شوم موادمخدر حد و مرز ندارد و با جديت از سوی پليس دنبال می‌شود برهمین اساس نیز به شهروندان توصیه می‌شود در صورت مشاهده و یا اطلاع از فعاليت قاچاقچيان و فروشندگان موادمخدر و يا هرگونه بی‌نظمی و اخلال در نظم عمومی، با مرکز فوريت‌های پليسی110 تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهند.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه