فرمانده انتظامی نکا مطرح کرد

کشف راز چهار ماه غیبت پیرمرد پارچه فروش در نکا

شناسهٔ خبر: ODU4Mjk -
فرمانده انتظامی نکا به شرح ماجرای مربوط به کشف جسد ناشناس درون رودخانه در منطقه هزارحریب پرداخت.

به گزارش پیک نکا، سرهنگ هادی نصیری در گفت‌وگو با پیک نکا، با اشاره به کشف جسدی درون رودخانه در یکی از مناطق هزارجریب نکا، اظهار کرد: پس از کشف جسد و گزارش به مأموران اداره آگاهی شهرستان بررسی این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: تلاش‌های صورت گرفته از سوی کارآکاهان اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی نکا و نظریه پزشکی قانونی منجر به شناسایی و تعیین هویت فرد مورد اشاره به نام ف-الف، 65 ساله از اهالی خلخال و ساکن شهرستان قائم‌شهر شد.

فرمانده انتظامی نکا با بیان شرح مختصری از اطلاعات بدست آمده در تخقیقات پلیس آگاهی شهرستان، خاطرنشان کرد: این مرد در زمان حرکت در مسیری بیراهه بین روستاهای هزارجریب نکا و با توجه به مشکل بینایی چشم به داخل رودخانه سقوط کرده و جان باخته است.

 

به گزارش پیک نکا، این پیر مردم 65 ساله خلخالی که به فروش پارچه در روستاها مبادرت می‌ورزید حدود چهار ماه قبل و به هنگام فروش پارچه در منطقه هزارجریب نکا مفقود شده بود که چندی پیش در مسیر رودخانه و با شرایط نامطلوب جسمی پس از حدود چهار ماه پیدا شد.

با بررسی‌های نیروی انتظامی شهرستان راز مربوط به غیبت چهار ماهه و مشکوک این فرد در هزارجریب نکا کشف و این پرونده نیز به سرانجام رسید.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه