سوتی عجیب در انتشار یک خبر

اشتباه باشگاه خبرنگاران جوان چهره فرمانده انتظامی نکا را عوض کرد+عکس

شناسهٔ خبر: ODI5Njg -
سایت خبری باشگاه خبرنگاران جوان در مازندران در اشتباهی عجیب از تصویر فرد دیگری به جای فرمانده انتظامی نکا در انتشار خبر خود استفاده کرد.

به گزارش پیک نکا، سایت مجموعه باشگاه خبرنگاران جوان در استان مازندران که در قامت یک خبرگزاری معتبر به فعالیت می‌پردازد اخیراً با اشتباهی فاحش و عجیب به درج خبر از فرمانده انتظامی نکا پرداخت.

این خبر در تاریخ 27 فروردین امسال با موضوع دیدار فرمانده انتظامی نکا با خانوده شهیدان علی‌اکبر زارع و عزت‌الله بابایی اختصاص داشته و به تشریح صحبت‌های این مسئول در آن پرداخته است.

اما نکته موجود در این خبر درج اشتباه تصویر فرد دیگری از خدمت‌گزاران و زحمت‌کشان نیروی انتظامی به جای تصویر سرهنگ هادی نصیری فرمانده انتظامی نکا بوده که این سطح از اشتباه برای این خبرگزاری معتبر قابل توجه است.

 

 

البته این درحالی است که مسئول امور اجتماعی فرماندهی انتظامی نکا از درج چنین خبری از سوی این سایت اظهار بی‌اطلاعی کرده است و اینکه خبر در چه شرایطی به این رسانه رسیده نیز خود جای بحث دارد.

در هر صورت و با هر شرایطی بروز چنین اشتباهی در این سطح هم چهره مطلوبی نداشته و با گذشت بیش از 24 ساعت از درج خبر و عدم تصحیح آن هم می‌تواند نشان از عدم بازدید اخبار این مجموعه در شهرستان داشته و هم عدم پیگیری و نظارت بر عملکرد در درون این مجموعه را نشان دهد.

 

سرهنک هادی نصیری فرمانده انتظامی شهرستان نکا

چراکه سرهنگ هادی نصیری از فرماندهان موفق انتظامی در سطح مازندران بوده که باتوجه به ارتباط مطلوب با رسانه‌ها به منظور انتشار اخبار پلیس به نوعی چهره‌ای شناخته شده به شمار آمده و امید است این اشتباه به زودی تصحیح شود.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه