با پایان هفته بیستم لیگ برتر فوتبال مازندران

تکلیف تیم صعود کننده به زیرگروه کشور مشخص شد/ سد نکا بازهم از صعود بازماند

شناسهٔ خبر: NzAzOTE -
هفته ماقبل پایانی لیگ برتر فوتبال مازندران درحالی به پایان رسیده است که صعود نماینده چالوس قطعی شده و رقابت برای جایگاه دوم همچنان بین نمایندگان نکا، چالوس و بابل ادامه دارد.

به گزارش پیک نکا، هفته بیستم و ماقبل پایانی لیگ برتر فوتبال مازندران با برگزاری پنج دیدار در شهرهای مختلف مازندران برگزار شد که در یکی از این دیدار‌ها تیم فوتبال سد در مصاف میزبان بابلی خود از کسب سه امتیاز حساس بازماند.

این دیدار که در زمین موزیرج شهرستان بابل برگزار شد نماینده شهرستان نکا در لیگ برتر فوتبال مازندران برابر ستاره کاسپین، نماینده شهر بابل و میزبان این مسابقه به تساوی 2 بر 2 رضایت داد.

 

 

بر این اساس و باتوجه به نتایج سایر مدعیان این فصل لیگ برتر فوتبال مازندران تا پایان هفته ماقبل پایانی نمایندگان چالوس با درخشش ستودنی صدر جدول را به خود اختصاص دادند که هفت اورنگ توانست با صدرنشینی و اختلاف امتیاز مناسب قبل از بازی‌های هفته پایانی صعود خود را به زیرگروه کشور قطعی کند.

هیرکانی، دیگر نماینده چالوس با 34، سد نکا با 32 و ستاره کاسپین بابل با 29 امتیاز در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند که با برگزاری دیدارهای هفته بیست‌ویکم تکلیف تیم‌های دوم تا چهارم به صورت قطعی مشخص می‌شود.

به گزارش پیک نکا، از هفته پایانی این رقابت‌ها یکشنبه 26 دی ماه سد نکا در زمین چمن مصنوعی شهدای نکا از چمازکتی قائمشهر میزبانی می‌کند که باید دید آیا نماینده نکا  این فصل نیز در جایگاه دوم و در حسرت صعود رقابت‌ها را به پایان می‌رساند یا نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه