پیروزی توپ سیاه و فاطر تجارت در مرحله یک هشتم رقابت‌های آسیایی

شناسهٔ خبر: NzA2MTA -
تیم توپ سیاه تهران و فاطر تجارت توپ طلایی با پیروزی مقابل حریفانی از هنگ‌کنگ و چین راهی مرحله یک چهارم پایانی رقابت‌های اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی شدند.

به گزارش پیک نکا، و به نقل از سایت فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، رقابت‌های قهرمانی اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی امروز(پنجشنبه) در مرحله یک هشتم پایانی پیگیری شد و تیم توپ سیاه تهران با پیروزی 4 بر 2 در مقابل تیم هنگ‌کنگ B و تیم فاطر تجارت توپ طلایی با پیروزی 4 بر 3 در مقابل تیم چین راهی مرحله یک چهارم پایانی شدند.

تیم جهان بیلیارد نیز با نتیجه 4 بر یک مقابل حریفان چینی مغلوب شد و از دور این رقابت‌ها کنار رفت. در این مرحله توپ سیاه و فاطر تجارت بعد از ظهر امروز به مصاف حریفان قدر چینی می‌روند. تیم باشگاه سبز اهواز پیش از این در مرحله گروهی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

مسابقات قهرمانی اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی 20 تا 24 دی ماه به میزبانی شهر فوشان چین برگزار می‌شود و تیم توپ سیاه قهرمان لیگ برتر اسنوکر متشکل از سهیل واحدی، امیر سرخوش،  به همراه تیم جهان بیلیارد متشکل از حامد ذره دوست، آرمان دیناروند، تیم باشگاه سبز اهواز متشکل از احسان حیدری نژاد، سعید ابولسانی و تیم فاطر تجارت و توپ طلایی متشکل از سپهر لب آبی و علی روشنی کیا در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

 

تسنیم

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه