ضرب و جرح محیط بانان مراکان توسط شکارچیان متخلف

شناسهٔ خبر: NzA1Njk -
جبرائیل قلی پور در این خصوص گفت: نیروهای یگان محیط زیست منطقه حفاظت شده مراکان مستقر در سرمحیط بانی دودای حین گشت شبانه به یک خودروی نیسان وانت مشکوک شده و به راننده آن دستور ایست دادند.

به گزارش پیک نکا، رئیس اداره حفاظت محیط زیست خوی از ضرب و جرح محیط بانان مراکان توسط شکارچیان متخلف خبر داد.

به گزارش حفاظت محیط زیست آذربایحان غربی، جبرائیل قلی پور در این خصوص گفت: نیروهای یگان محیط زیست منطقه حفاظت شده مراکان مستقر در سرمحیط بانی دودای حین گشت شبانه به یک خودروی نیسان وانت مشکوک شده و به راننده آن دستور ایست دادند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خوی گفت: محیط بانان پس از توقف نیسان به بازرسی از خودرو مشغول شده و از یک کیسه بزرگ لاشه و اجزای بدن دو کل و یک بز وحشی را خارج نمودند.

قلی پور اظهارداشت: در این هنگام سه نفر از نیسان پیاده شده و با محیط بانان درگیر شدند. شکارچیان متخلف حاضر به تحویل اسلحه‌های خود به مأمورین نشده، با چوب و چماق به ضرب و شتم محیط بانان و تخریب خودروی آنان پرداخته و سپس از محل متواری شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست خوی ادامه داد: در این حادثه محیط بان رامین رضاپور از ناحیه سر و صورت دچار جراحات جدی شده و خودروی سازمانی محیط زیست نیز به شدت آسیب دید.

قلی پور گفت:مامورلن شکارچیان را که از متخلفین سابقه دار منطقه هستند شناسایی کرده اند، بنابراین پس از این حادثه با شکایت اداره محیط زیست خوی پرونده‌ای در این رابطه در مراجع قضایی تشکیل شد.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه