پیش از نمازجمعه 24 دی

مراسم گرامیداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در نکا برگزار می‌شود

شناسهٔ خبر: NzA0NTE -
بنابر اعلام فرماندار نکا صبح روز جمعه 24 دی مراسم گرامیداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مصلی امام خمینی(ره) شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش پیک نکا، جعفر احمدی در دومین جلسه ستاد ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در فرمانداری نکا با اشاره به پاسداشت مقام آن مرحوم در شهرستان، اظهار کرد: به منظور گرامیداشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام مراسمی صبح روز جمعه 24 دی در مصلی امام خمینی(ره) نکا برگزار می‌شود.

وی همچنین با درخواست از مدیران ادارات و دستگاه‌ها در بزرگداشت هرچه بیشتر مرحوم هاشمی رفسنجانی، تأکید کرد: از همه رؤسای ادارات و مسئولان شهرستان تقاضا دارم همه وفادارای‌های حضرت آیت‌الله هاشمی به اسلام، قرآن، نظام و رهبری را ارج نهاده و در حوزه مدیریتی خود تمهیدات لازم را جهت بزرگداشت این چهره برجسته در نظر بگیرند.

فرماندار نکا در ادامه با بیان سنگینی خبر ارتحال هاشمی رفسنجانی، خاطرنشان کرد: این خبر بعد از خبر ارتحال امام راحل سنگین‌ترین خبر برای ملت شریف ایران بوده است که یار رهبری را از دست داده‌اند.

این مسئول هاشمی را مظلوم‌ترین شخص پس از شهید بهشتی برشمرد و اضافه کرد: وی یار رهبر معظم انقلاب بوده و در واقع صاحب عزای اصلی این مصیبت شخص رهبر انقلاب است که یار 59 ساله خود را از دست داده است.

وی در پایان گفت: هاشمی یکی از یاران صدیق نظام بود که شخصیت‌های مختلف طی روزهای گذشته با وجود اختلاف نظرهای موجود با حضور در مراسم آن مرحوم منصفانه از خدمات وی گفتند و تقدیر کردند.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه