سرانجام پس از گمانه‌زنی‌های فراوان

شهردار جدید نکا انتخاب شد/ روح‌الله جمشیدی منتخب قاطع شورای شهر نکا

شناسهٔ خبر: Njk5NTg -
بنابر اعلام رئیس شورای شهر نکا، در جلسه امروز این نهاد، روح‌الله جمشیدی با کسب تمام آراء موجود به عنوان شهردار جدید نکا انتخاب شد.

حسین پویا در گفت‌و‌گو با پیک نکا،، با اشاره به چگونگی انتخاب شهردار جدید نکا، اظهار کرد: جلسه نهایی انتخاب شهردار جدید نکا صبح امروز(پنجشنبه) در دفتر شورای شهر به منظور بررسی گزینه‌ها و کاندیداهای مطرح شده برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه که با حضور همه اعضای شورای شهر نکا برگزار شد، برخی از کاندیداها از ادامه کار انصراف داده و تنها دو نفر به عنوان نامزدهای اصلی کسب رای اعتماد شورا باقی ماندند.

رئیس شورای شهر نکا با بیان بررسی دقیق برنامه‌ها و صلاحیت هر یک از افراد، خاطرنشان کرد: در پایان آقایان روح‌الله جمشیدی و سیدجعفر حسینی به عنوان دو کاندیدای نهایی مورد بحث و بررسی قرار گرفتند که از این میان روح‌الله جمشیدی با کسب هر 9 رأی اعضای شورای شهر به عنوان شهردار جدید نکا انتخاب شد.

 

 

این مسئول اضافه کرد: شورای شهر پس از انصراف مرتضی حسنی که پیش از این با پنج رأی به عنوان منتخب شورا برای تصدی مسند شهردار نکا انتخاب شده بود، جلسات خود را برای انتخاب هرچه سریعتر شهردار جدید برگزار کرد تا سرانجام امروز نظر نهایی خود را اعلام کرد.

وی در پایان گفت: پس از تأیید و ابلاغ حکم از سوی مراجع ذی‌صلاح، شهردار جدید می‌تواند به صورت رسمی کار خود را آغاز کند که امید است با قدر دانستن فرصت خدمت به مردم گام بلندی در راستای انجام مأموریت‌های این نهاد در سطح شهرستان برداشته شود.

 

به گزارش پیک نکا، سید جعفر حسینی که سابقه مسئولیت شهرداری شهرهای قائمشهر و بندرگز را دارد در انتخاب اخیر شورای شهر نیز در مرحله نهایی رقابت با مرتضی حسنی حضور داشت که منجر به انتخاب رقیب وی شد.

روح‌الله جمشیدی نیز یکی از نیروهای باسابقه و انقلابی فعال در سطح شهرداری نکا بوده است که با بهره‌مندی از سابقه سرپرستی مقطعی شهرداری نکا، مسئولیت سازمان حمل و نقل همگانی شهری و مدیریت عمران شهری شهرداری، می‌تواند گزینه مناسبی برای این جایگاه به شمار آید.

اکون که شهردار جدید نکا از سوی اعضای شورای شهر انتخاب شده است باتوجه به زمان گذشته از کنار گذاشته شدن سیدعیسی میری، به نظر می‌رسد مراجع تأیید صلاحیت با تسریع در ابن زمینه می‌توانند نسبت به خالی نماندن بیشتر این جایگاه مهم در شهر جلوگیری کنند.

البته این پایگاه خبری به زودی به تحلیل آنچه اتفاق افتاده پرداخته و ابعاد مختلف اقدامات صورت گرفته طی ماه‌های گذشته تاکنون را برای اطلاع شهروندان تشریح می‌کند.

 

ارسال نظر

خودم
پنجشنبه ۱۶/دی/۱۳۹۵ ۱۳:۵۸:۱۶

آقای پویا لازم به جلسه امروز نبود آقای جمشیدی سه روز قبل بعنوان شهردار نکا انتخاب شده بود خودتان بهتر می دانید که شما ها نقشی ندارید آنکه باید بشود می شود الکی جلسه تشکیل ندهید البته ببخشید .یادم نبود لااقل حق جلسه تان را میگیرید .

نام شما
پنجشنبه ۲۳/دی/۱۳۹۵ ۱۳:۴۶:۵۸

منظورتون اینه تحمیل شدن اقای جمشیدی

بالا
کیمیا سامانه