سیلوا: کار میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ با لشگری از مصدومان دشوار است

شناسهٔ خبر: MTEyMzkx -
ستاره پیشین تیم ملی فوتبال برزیل کار میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال را بسیار دشوار توصیف کرد.

به گزارش پیک نکا، گیلبرتو سیلوا یک روز پیش از آغاز بازی دوستانه تیم‌های ملی فوتبال روسیه و برزیل در ورزشگاه لوژنیکی مسکو به خبرنگاران روسی گفت: جام جهانی 2018 فوتبال برای تیم ملی فوتبال روسیه به عنوان میزبان بسیار دشوار است و به نظرم کار سختی پیش‌رو دارند. روسیه لشگری از مصدومان دارد و در تیم ملی فوتبال کشورم (برزیل) نیز نیمار مصدوم است.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال برزیل ادامه داد: شرایط کنونی تیم ملی فوتبال برزیل و مصدومیت نیمار همانند سال 2002 میلادی است که رونالدو مصدوم شده بود. به همین خاطر جام جهانی را از دست دادیم. به بازیکنان تیم ملی فوتبال روسیه توصیه می‌کنم تمام تلاش خود را انجام دهند و با تمام وجود و با افتخار بازی کنند. آنها نمایندگان مردم روسیه در جام جهانی 2018 فوتبال هستند.

هم‌اکنون تعدادی از برجسته‌ترین بازیکنان تیم ملی فوتبال روسیه همانند ویکتور واسین، الکساندر کوکورین و گئورگی یکیا مصدوم هستند و نگرانی‌های برای میزبان جام جهانی 2018 ایجاد شده است.

جام جهانی 2018 در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه سال جاری در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه با شرکت 32 تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

تسنیم

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه