امیدواریم معوقات فرهنگیان تا فردا پرداخت شود

شناسهٔ خبر: MTExMzY3 -
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس ضمن ابراز گلایه از عدم پرداخت به موقع حقوق فرهنگیان گفت: نگران معوقات این قشر فرهیخته و پرتلاش جامعه بوده و امیدواریم ظرف امشب تا فردا ظهر حقوق فرهنگیان واریز شود.

به گزارش پیک نکا، ناصر شریفی اظهار کرد: طی دیداری که با رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتیم اعلام کردیم فرهنگیان از عدم پرداخت به موقع حقوق خود در پایان سال نگران و گلایه‌مندند.

وی افزود: بهتر بود اولین صنفی که حقوق و مزایای خود را دریافت می‌کند فرهنگیان باشند چرا که این قشر زحمتکش در بعضی از ایام سال دیرتر از سایر کارکنان دولت، حقوق خود را دریافت می‌نمایند.

نماینده مردم غرب هرمزگان تاکید کرد: فرهنگیان انتظار دارند در این روز‌های پایانی سال با دریافت به موقع حقوق و پاداش شرمنده فرزندان و خانواده‌شان نشوند، اما این اتفاق نیفتاده است.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس بیان کرد: با توجه به اینکه حقوق همه دستگاه‌های اجرایی و کارکنان دولت به حساب‌شان واریز شده، اما حقوق فرهنگیان رسمی و حق‌التدریس تاکنون پرداخت نشده است.

شریفی اظهارداشت: این حق فرهنگیان است که بتوانند در این روز‌های پایانی سال مطالبات قانونی خود را دریافت نمایند.

وی عنوان نمود: در این دیدار مراتب نارضایتی و گلایه فرهنگیان را اعلام نموده و رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور قول مساعد مبنی بر پرداخت حقوق فرهنگیان ظرف امشب تا فردا ظهر را داد.

شریفی در پایان گفت: همچنین برای پرداخت حقوق نیرو‌های حق‌التدریس مبلغ ۶۰۰ میلیارد تومان لحاظ شد که به وزارت آموزش و پرورش اختصاص می‌یابد.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه