واکنش سرمربی بارسلونا به شایعات بازگشت نیمار

شناسهٔ خبر: MTExMDQ0 -
ارنستو والورده در خصوص بازی با مالاگا به بازیکنان بارسا هشدار داد.

به گزارش پیک نکا، مالاگای ته جدولی احتمالا حریف آسانی برای بارسلوناست؛ اما والورده اتفاقات 2 هفته قبل برابر لاس پالماس را یادآوری می کند.

 

بازی با مالاگا: "آنچه برابر لاس پالماس رخ داد و ما نتوانستیم آنجا موفق به کسب پیروزی شویم باید در ما ایجاد انگیزه کند. شما باید به آمار تکیه کنید و بدانید که تیم هایی که در پایین جدول هستند بیشترین امتیازات را در هفته های اخیر به خود اختصاص داده اند. مالاگا با 200 درصد توان بازی خواهد کرد و در آن جو زیبا، حریف شرایط را برای ما دشوار خواهد ساخت."

 

 

سبک احتمالی و دفاعی حریف: "اینکه یک تیم همانند بازی با چلسی در لندن عقب مانده و منتظر ما باشد مسئله مهمی نیست، زیرا تمام رقبا با حداکثر پرس برابر ما بازی می کنند و هر تیمی آزاد است با هر روشی که معتقد است برای تیمش مناسب است بازی کند."

 

شرایط عثمان دمبله: "او به طور غریزی بازیکنی با توانایی دریبل زدن است و سعی می کند رقبا را از پیش رو بردارد. دمبله در فضا بازی می کند و تکنیک لازم برای ورود به محوطه حریف را داراست. او باید در سن 20 سالگی تصمیم خود را بگیرد، اما چنین چیزی با تجربه حاصل می شود. حضور در هر دیداری به سود اوست؛ اما ما نیز انتظارات زیادی از دمبله داریم."

 

شایعات بازگشت نیمار: "من نمی دانم این صحبت ها از کجا آمده است. بیایید در مورد شرایط فرضی صحبت نکنیم."

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه