استقلال صاحب بهترین خط حمله دور برگشت

شناسهٔ خبر: MTEwNDQ4 -
در 10 هفته سپری شده از نیم فصل دوم لیگ هفدهم ذوب آهن با 23 امتیاز صدرنشین و سرخابی ها با 21 امتیاز در تعقیب این تیم قرار دارند.

به گزارش پیک نکا، هفته دهم از نیم فصل دوم لیگ هفدهم با دیدار تیم های استقلال خوزستان و نفت تهران به پایان رسید و شاگردان عبدالله ویسی در استقلال خوزستان موفق شدند با تک گل عادل کلاه کج مهمان خود را با شکست بدرقه کنند. با گل امروز کلاه کج جمع گلهای زده این هفته به عدد 12 رسید تا شاهد کم گل ترین هفته لیگ هفدهم باشیم.


در 10 هفته سپری شده از نیم فصل دوم لیگ هفدهم ذوب آهن با 23 امتیاز صدرنشین و سرخابی ها با 21 امتیاز در تعقیب این تیم قرار دارند. استقلال به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیسی ها در رده دوم قرار دارند. آبی پوشان تهرانی با با 21 گل زده صاحب بهترین خط حمله هستند. آنها در کنار شاگردان برانکو با دریافت 4 گل عنوان بهترین خط دفاعی دور برگشت را نیز مشترکاً در اختیار دارند.


سایپا و پیکان به لطف بردهای اخیرشان، خود را تا رده چهار و پنجم بالا کشیده اند و امیدوارند با ادامه روند خوبی که در پیش گرفته اند، در نهایت موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا شوند. سپاهانی ها که از زمان حضور منصور ابراهیم زاده شرایط خوبی پیدا کرده اند، با برتری یک بر صفر مقابل گسترش فولاد صعود چشمگیری در جدول نیم فصل دوم داشته اند.


اما دو نماینده مشهد در لیگ برتر در قعر جدول قرار دارند و در این بین تنها پدیده وضعیت نسبتاً بهتری دارد. آنها بعد از 4 باخت متوالی موفق به شکست سپیدرود رشت شدند تا شانس خود را برای بقاء در لیگ هفدهم افزایش  دهند. پدیده با کمترین گل زده عنوان ضعیف ترین خط حمله و سیاه جامگان با 17 گل خورده ضعیف ترین خط دفاع نیم فصل دوم را در اختیار دارند.

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه