مدیر کمیته امداد نکا خبر داد

نزدیک به هشت میلیارد تومان کمک کمیته امداد نکا به مددجویان در سال 98

شناسهٔ خبر: MTE3MjUw -
بنابر اعلام مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) نکا نزدیک به هشت میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان در پوشش حمایتی این نهاد به میزان دو هزار و 700 خانوار اهدا شده است.

به گزارش پیک نکا، حسین بریمانی ورندی در آستانه ولادت امام حسن مجتبی(ع) تعداد خانواده‌های مشمول کمک معیشت کمیته امداد امام خمینی(ره) را دو هزار و 700 خانواده از مجموع سه هزار و 500 خانواده جامعه هدف در پوشش حمایتی این نهاد در شهرستان نکا برشمرد.

وی افزود: میزان این کمک‌ها به خانواده‌های یک نفره در پوشش حمایت کمیته امداد به صورت ماهیانه 172 هزار تومان، خانواده‌های دو نفره ۲۸۷ هزار و ۵۰۰ تومان، خانواده‌های سه‌نفره ۳۷۴ هزار تومان، خانواده‌های چهار نفره ۴۸۳ هزار تومان و خانواده‌های پنج‌نفره به بالا مبلغ ۵۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان در قالب کمک‌ معیشتی پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد نکا این مبالغ را به همراه مبالغ هدفمندی یارانه‌ها خواند و خاطرنشان کرد: ترکیبی از کمک‌های معیشتی مختص کمیته امداد امام خمینی(ره) و کمک واریزی از محل هدفمندی یارانه‌ها به صورت مستمری ماهیانه به مددجویان پرداخت می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: البته افرادی که در پوشش حمایت یارانه دولت هستند علاوه بر کمک‌های ذکر شده یارانه معیشتی خود را نیز دریافت می‌کنند.

وی مجموع کمک‌های تعلق گرفته به خانواده‌های اشاره شده را نزدیک به 8 هشت میلیارد تومان برشمرد و گفت: در سال 98 در مجموع هفت میلیارد و 853 میلیون تومان کمک معیشت در قالب مستمری کمیته امداد و افزایش یارانه پرداخت شده است.

در پایان بریمانی تصریح کرد: 48 درصد از مددجویان مشمول طرح کمک معیشتی کمیته امداد نکا در مناطق محروم هزارجریب این شهرستان ساکن بوده و 441 خانواده نیز در قالب تبصره 14 تنها در پوشش حمایتی افزایش یارانه قرار گرفته‌اند.
 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه