فرمانده دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر:

فرهنگ شهادت رمز پیروزی انقلاب اسلامی است

شناسهٔ خبر: MTE3MTU5 -
نکا - فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر فرهنگ شهادت را رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران برشمرد.

به گزارش پیک نکا، امیردریادارکریم مصدری دوشنبه شب در مراسم اربعین سپهبد شهید سلیمانی و یادواره شهدای مدافع حرم نکا که در مصلای امام خمینی (ره) شهرستان برگزار شد، بی توجهی حکومت پهلوی به مردم، بی عدالتی در تقسیم منابع، فساد اخلاقی و مالی، ترویج فرهنگ غربی و دخالت حکومت‌های غربی را از علل نارضایتی مردم طی ۵۰ سال اخیر یاد کرد.
وی اسلامی بودن انقلاب، وحدت، ایمان، اراده مردم و فرهنگ شهادت را رمز پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و همچنین افزود: تأثیر فرهنگ شهادت از زمان پیروزی انقلاب تا چهل و یکمین بهار آزادی همچنان مشهود و ادامه دار است چرا که شهدا از مکتب امام راحل با آرمان‌های انقلاب و در راه انقلاب فداکاری کردند.
فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر با بیان اینکه تحت هیچ شرایطی با آمریکا مصالحه نمی‌کنیم تصریح کرد: تسخیر لانه جاسوسی از نگاه امام راحل انقلاب دوم و مهمتر از انقلاب اول بود چرا که در برابر استکبار جهانی قد علم کردیم و تاکنون نیز با وجود تمامی تحریم‌ها تحت هیچ شرایطی با آمریکا مصالحه نمی‌کنیم.
مصدری با اشاره به جنگ تحمیلی و خسارت‌های وارد شده علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در جنگ بین ایران و عراق ۳۵ کشور دنیا از صدام حمایت می‌کردند و دراین جنگ هشت ساله با وجود کمبود امکانات هزار میلیارد دلار به کشور خسارت وارد شد و همین امر سبب شد اقتصاد مملکت توسط غربی‌ها فلج شود.
وی اضافه کرد: با وجود تمامی تحریم‌ها و فشارهایی که علیه کشورمان وضع کردند خوشبختانه هم اکنون در حوزه صنایع دفاعی، انرژی هسته‌ای و نانو تکنولوژی جز موفق ترین ها هستیم به طوری که بیشترین تولید علم و رشد علمی جهان به جمهوری اسلامی اختصاص دارد.
این مقام ارشد نظامی در مازندران با بیان اینکه خون شهدا تضمین کننده امنیت و حراست از خون جمهوری اسلامی است متذکر شد: اگر رشادت‌ها، ایثارگری و مجاهدت‌های شهدا و سلیمانی‌ها نبود قطعاً امنیت و آرامش کنونی را در کشور شاهد نبودیم.
وی افزود: حضور مردم در مراسم تشییع سپهبد شهید سلیمانی بیعت دوباره با انقلاب بود چرا که مردم با حضورشان نشان دادند با رفتن یک حاج قاسم هزاران سلیمانی پدید آمد.
فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر با اشاره به اقدامات سپهبد سلیمانی در محور مقاومت بیان کرد: نقش برجسته سردار سلیمانی در مکتب مقاومت برکسی پوشیده نیست به طوری که افتخارات شایسته محور مقاومت با تأسی از وحدتی که سردار سلیمانی بین گروهای مقاومت ایجاد کرده است و امروز نیز این مکتب مقاومت الگوی دانش آموزان و جوانان در جهان یاد می‌شود.
مصدری در پایان با بیان اینکه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تضمین کننده نظام است، خاطرنشان کرد: تا زمانی که مردم در حمایت از نظام مشارکت و بپاخیزند هیچ کشوری به خود اجازه تهدید علیه جمهوری اسلامی نخواهد داد در واقع شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن امنیت و پایداری نظام را تضمین خواهد کرد./ خبرگزاری مهر

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه