کارشناس قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش نکا خبر داد

اجرای طرح ملی « لاله های روشن»در مدارس نکا

شناسهٔ خبر: MTE3MDky -
خدادی از اجرای طرح ملی « لاله های روشن» در مدارس نکا خبر داد و گفت: برگزاری یادواره ۷۴ دانش آموز و ۹ معلم شهید این شهرستان از جمله برنامه های مهم این طرح است.

به گزارش پیک نکا، «شعبان خدادی» امروز (3 دی) افزود: پاسداشت ارزش‌های دفاع مقدس با موضوع برگزاری یادواره شهدا با محوریت شهدای فرهنگی و دانش‌آموز  از جمله اهداف مهم «طرح لاله های روشن» است که در مدارس نکا اجرایی خواهد شد.

 

کارشناس قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش نکا گفت: «طرح لاله های روشن» طرح ملی است که از سوی وزارت آموزش و پرورش در مدارس سراسر کشور اجرا می شود.

 

خدادی با بیان اینکه قرائت زندگینامه، وصیت‌نامه، پخش کلیپ، برگزاری یادواره و حضور در گلزار شهدا از جمله برنامه‌هایی است که در این طرح اجرایی می‌شود، افزود: این طرح در سطح مدارس نکا اجرایی می شود.

 

وی با تأکید بر نهادینه کردن فرهنگ ارزشی و اسلامی در بین نسل جدید و دانش آموزان گفت: با اجرای این طرح، دانش‌آموزان برنامه‌های ترویجی و ارزشی یادواره‌ شهدا را برگزار و با فرهنگ شهید و شهادت آشنا می شوند.

 

کارشناس قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش نکا تصریح کرد: در اجرای این طرح  با دوری از برنامه‌های کلیشه‌ای در مدارس، تلاش شد تا دانش آموزان با ارزش‌های معنوی و ارزشی آشنا شوند./ خبرگزاری شبستان

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه