فیلم سینمایی «بنیامین» در نکا اکران می شود

شناسهٔ خبر: MTE3MDk3 -
برای نخستین بار فیلم سینمایی «بنیامین» با حمایت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و پیگیری مهدی روحی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا، در سالن آمفی تئاتر فرهنگ و ارشاد نکا اکران می شود.

به گزارش پیک نکا، در راستای ارتقای شاخصهای فرهنگی و سیاست سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اکران فیلم سینمایی در شهرستان نکا آغاز شد.

براساس سیاست های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرهایی که فاقد سینما هستند؛ سینما سیار در مجتمع فرهنگی هنری آن شهرستان استقرار یافته و فیلمهای سینمایی هرهفته به روی پرده خواهد رفت.

لازم به ذکر است: با پیگیری، تلاش و حمایت های عباس زارع، مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و پیگیری  مهدی روحی رئیس محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نکا، این رویداد مهم فرهنگی برای اولین بار در این شهرستان محقق شد.

این فعالیت مهم فرهنگی هنری با هماهنگی انجمن سینمای جوانان ساری از یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ بصورت هفتگی، یکشنبه ها ساعت ۱۸ در مجتمع فرهنگی هنری امیرالمومنین علی (ع) شهرستان نکا با اکران فیلم های سینمایی روز کشور برگزار می شود.

گفتنی است: در صورت استقبال همشهریان و مردم فرهیخه بخصوص هنردوستان از این اتفاق مهم، تعداد روزهای اکران و سانس ها افزایش یافته تا اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان که سالها از دیدن فیلم در سینما محروم بودند؛ از تماشای فیلم همراه با خانواده لذت ببرند.

انیمیشن بنیامین به کارگردانی محسن عنایتی و تهیه‌کنندگی مصطفی حسن آبادی محصول سال ۱۳۹۷ است.

خلاصه داستان: آشر، دوست بامزه اما دست و پا چلفتی بنیامین باعث اسارت مادر بنیامین توسط سربازان می‌شود. بنیامین تصمیم می‌گیرد برای نجات مادرش به سفری پرخطر برود و این سرآغازی است برای ماجراهای پرفراز و نشیب بنیامین و آشر./ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه