امام جمعه موقت نکا:

مسئولان رفتار خوب با مردم و حمایت از مستضعفین را مورد توجه داشته باشند

شناسهٔ خبر: MTE3MDU0 -
حجت الاسلام محمدی لایینی با بیان اینکه اتحاد مردم و مدیریت امام راحل موجب فرار شاه و پیروزی انقلاب اسلامی شد،گفت: مسئولانی که اکنون در نظام مسئولیتی دارند، باید با مردم خوب رفتار کنند و حامی مستضعفین جامعه که در دوران انقلاب نقش آفرین بودند، باشد.

به گزارش پیک نکا، امام جمعه موقت نکا گفت: برای اینکه بدانیم چرا شاه فرار کرد، باید مقداری قضیه را بشکافیم؛ دلایل عمده در این بخش وجود دارد که اولا ظلم دستگاه و اتحاد مردم از جمله این عوامل در کنار مدیریت امام راحل است.

حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: هر دستگاهی اگر بخواهد نسبت به مردم واقعا، مخصوصا مستضعفین ظلم کند، بی عدالتی کند، اجحاف کند، تبعیض داشته باشد، دوام نمی آورد.
وی با اعلام اینکه در کنار اتحاد مردم و ظلمی که دستگاه ستم شاهی روا داشت؛ مدیریت حضرت امام را نباید از یاد برد که خوب مدیریت کرد، یادآور شد: اگر امام آن خصوصیت و ویژگی ها را نداشت، آن مدیریت را نداشت، آن شناخت را نسبت به دشمن نداشت انقلاب به این صورت پیروز نمی شد.

امام جمعه موقت نکا افزود: ظلم دستگاه از یک طرف، وحدت و انسجام مردم از طرف دیگر، مدیریت قوی از جانب امام، اینها دست به دست هم دادند و باعث فرار شاه شدند.
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: مسئولانی که اکنون در نظام هستند و مسئولیتی دارند، باید با مردم خوب رفتار کنند و از طبقه مستضعف جامعه که انقلاب با کمک این افراد به این پیروزی بزرگ رسید حمایت کنند./خبرگزاری شبستان

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه