سردار آسودی:

قدرت «شهید» قاسم سلیمانی بیشتر از «سردار» قاسم سلیمانی است/ گریزی از انتقام سخت نیست

شناسهٔ خبر: MTE3MDQz -
مشاور فرهنگی نمانیده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن بداند راه همان راه است و ما متزلزل نمی‌شویم امروز همه مردم و آزادی‌خواهان دنیا می‌گویند که همه قاسم سلیمانی هستند و امروز آمریکا با چند صد میلیون حاج قاسم مواجه است.

به گزارش پیک نکا، سردار محمدعلی آسودی در مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در نیروگاه شهید سلیمی نکا با اشاره به حماقت دشمن در ترور این فرمانده دلاور جبهه مقاومت اظهار کرد: شخص ترامپ یک اشتباه بزرگی را مرتب شد و دارند نتیجه آن را می‌بینند.

وی افزود: اگر تا پنجشنبه‌شب برخی حاج قاسم را سردار دل‌ها می‌دانستند همه مردم از صبح جمعه یکپارچه او را سردار دل‌ها می‌دانند، همه از هنرمندان و ورزشکاران تا آن پیر زن آذری که برابر تصویر سردار زار می‌زد ابراز همدردی کردند و اشک ریختند.

مشاور فرهنگی نمانیده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: آن آمادگی که تمام مجاهدان و مبارزان در جبهه مقاومت از سنی و شیعه و مسیحی برای انتقام خون به ناحق ریخته شده شهیدان به ویژه سلیمانی به حرکت در آمدند  و وحشت عجیبی در آمریکا، اروپا و سرزمین اشغالی به وجود آمده است.

 

* وحشت ناشی از یک حماقت

این مسئول اضافه کرد: این اقدام بنابر تحلیل‌های کارشناسان بین‌الملی، ترامپ نفهمید دارد چکار می‌کند چراکه وقتی رئیس جمهور یک کشور رسماً و مستقیماً دستور عملیات تروریستی را می‌دهد که به نظر تحلیلگران خلاف قوانین بین‌المللی و قابل محاکمه در محاکم بین‌المللی است و هیچ مسئولی در دنیا نمی‌تواند یک مجموعه رسمی کشوری را تروریست اعلام کند و این هم خلاف قوانین است پس نمی‌توانند بگویند آمریکا سپاه را تروریستی اعلام کرده است.

وی با اشاره به اختلاف میان سران کشور آمریکا، گفت: خون شهید سلیمانی فضا، موج و جریان‌ حق‌طلبی را در جهان ایجاد کرده که حتی ناآگاهان نیز به دفاع از شهید می‌پردازند که نشان می‌دهد همه را بیدار کرده و خطر شهید سلیمانی از خود سردار سلیمانی است.

سردار آسودی تصریح کرد: از دیروز صبح در سراسر جهان پایگاه‌های آمریکا آماده‌باش صدردصد زدند مانند سرزمین‌های اشغالی و خیلی عجیب است که مردم برخی از ایالت‌های آمریکا چون یک مطالبه عمومی در ایران و سراسر منطقه برای انتقام به وجود آمده با ایران ابراز دوستی می‌کنند.

وی با بیان وحشت در دشمنان، افزود: دشمنان به وحشت افتادند قطعا خون شهید ما برای اسلام، انقلاب و مردم ایران در کنار جبهه مقاومت نعمت‌های زیادی را به همراه دارد و نمونه آن همین وحدت ملی که از دیروز در ایران پس از حوادث آبان و ۵ بهمن که مقداری در کشور تشتت ایجاد کرده بود شکل گرفته که این خون یک وحدت و انسجام  به وجود آورده و همه مسئولان به میدان آمدند.

 

* سردار دلهای مردم

مشاور فرهنگی نمانیده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اذعان کرد: البته خود مردم خودجوش به مصلی‌های نمازجمعه و اماکن مختلف در سراسر کشور رفتند و همه برای ابراز همدردی و وفاداری به نظام به صحنه آمدند و درخواست انتقام کردند برهمین اساس همانطور که رهبری فرمودند دشمنان باید منتظر انتقام وحشتناکی باشند به همین دلیل آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها از دیروز دیگر خواب راحت نخواهند کرد و هر لحظه کابوس انتقام را خواهند دید.

این مسئول خون شهید را جریان‌ساز توصیف و اضافه کرد: قطعاً انقلاب اسلامی یک موهبت الهی است که با اذن امام هشتم(ع) آغاز شده، با اذن امام زمان(عج) به پیروزی رسیده و با عنایت پروردگار در مراحل مختلف به پیش رفته و هرجا که مشکلی ایجاد می‌شود شهیدی تمام آلودگی‌ها و بدی‌ها را پاک کرده و فضای معنوی را ایجاد می‌کند.

وی گفت: این روزها هرکسی بغض در گلو و اشک در چشم دارد چراکه این شهید مردمی، مهربان، مقاوم و فدایی بود که بیش زا 17 سال در حال مجاهدت و مبارزه است بنابراین آمریکایی‌ها باید عصبانی باشند.

سردار آسودی تأکد کرد: تمام اقدامات آمریکا در منطقه به نفع ایران تمان شد که همه به برکت مجاهدت‌های این سردار در جبهه‌های مختلف بوده و آمریکا کار بزرگی نکرد که وی را اینگونه شهید کرده چراکه احتمالا عوامل خبرچینی و رصد دارند.

 

* پایه‌گذار فروپاشی اسرائیل

وی افزود: سوری‌ای که سر پل جبهه مقاومت هاستست باید ببینیم حاج قاسم چه کرده و چه جوان‌هایی را از سراسر کشور شناسایی کرده و برده به فرماندهان بزرگی تبدیل کرده است.

مشاور فرهنگی نمانیده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: کاری که سردار سلیمانی کرد انتطاری 60 ساله بوده که خط ترانزیت ایران به اسرائیل برقرار شود در منطقه استراتژیک بوکمال در مرز عراق و سوریه متصل شود و حاج قاسم و یارانش بیش از 45 روز جهاد کردند و با تلاش تمام‌قد آمریکایی‌ها برای آزاد نشدن آن به نفع مقاومت آزاد شد.

این مسئول اضافه کرد: این جاده ترانزیت مهم برقرار شده و آن‌ها می‌دانند تا 25 سال آینده دیگر خبری از تل‌آویو نیست و این هدف خط و ابزار و جاده استراتژیک می خواهد که به برکت مجاهدت‌های این مرد بزرگ است که بدون ترس و استتار در میدان‌ها حضور داشته است.

وی گفت: رفت و آمدهای ایشان به سوریه و عراق همیشه بوده، حرکت‌ها و زندگی مردمی ایشان مانند همه مردم عادی بوده و نتیجه این است که همه دلها می‌سوزد، همه سوختند و صبح جمعه بدی داشتیم ما و این خبر کمر بعضی‌ها را شکست و کاش صبح نمی‌شد و خبر را نمی‌شنیدیم و در باور ما نبود که صبحی بدمد و چشم‌های ما باز شود و حاج قاسم عزیز ما نباشد.

 

* تزلزلی در کار نیست و راه ادامه دارد

سردار آسودی ادامه داد: ما به برکت خون این شهید پیروزیم امیدواریم به برکت این شهید بزرگوار شهید سلیمانی و ابومهدی و دیگر شهدا موجب سرعت بخشی به فروپاشی آمریکا و تقویت جبهه حق از آنچه هست بشود.

وی افزود: شخص رهبر معظم انقلاب در کوتاه‌ترین زمان یکی از بهترین سرداران دفاع مقدس سردار قاآنی را منصوب کردند تا دشمن بداند راه همان راه است و ما متزلزل نمی‌شویم امروز همه مردم و آزادی‌خواهان دنیا می‌گویند که همه قاسم سلیمانی هستند و امروز آمریکا با چند صد میلیون حاج قاسم مواجه است.

در پایان مشاور فرهنگی نمانیده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: و ما، هر مسئول و مدیری باید وظیفه خود را درست انجام دهد باید هرجایی که هست مانند حاج قاسم عمل کند به شکلی که وقت و بی‌وقت نداند و با تمام توان و روحیه انقلابی و  جهادی پای کار بیایند و مردم در انتخابات نیز یک مجلس انقلابی را انتخاب کنند تا این مشکلات اقتصادی را از پیش رو برداریم و مردم از این مشکلات رهایی پیدا کنند. 

ارسال نظر

محمدرضا کیانفر
دوشنبه ۱۶/دی/۱۳۹۸ ۰۰:۳۹:۴۱

سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی نیروهای مسلح گفت: انتقام خواست ملت‌های آزادی‌خواه است. آقای شکارچی، انتقام خصلت نفسانی‌ست بخشش صفت آزادگان می‌باشد، از کریمان عفو بودست از لئیمان انتقام. سرور گرامی، تنها راه نجات کشور اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم: 1- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی، 2- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی، با تشکر از توجه شما،

بالا
کیمیا سامانه