نماینده ولی فقیه دراستان مازندران:

با شهادت سردار سلیمانی خواب آشفته دشمنان تعبیر نخواهد شد/ مردم راهبرد مقاومت را به رخ دشمنان خواهند کشید

شناسهٔ خبر: MTE3MDQw -
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: خواب آشفته دشمنان که تصور می‌کنند با شهادت فرماندهانی همچون قاسم سلیمانی دیگر راه مقاومت ادامه پیدا نخواهد کرد و رهروی نخواهد داشت و مقاومت دچار فرسایش و رکود می‌شود هرگز تعبیر نخواهد شد.

به گزارش پیک نکا، آیت‌الله محمدی لائینی در گفت‌وگو با بلاغ، ضمن تسلیت و تبریک شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی،دیگر فرماندهان جبهه مقاومت و همرانشان توسط رژیم تروریست آمریکا، اظهار کرد: به حق خداوند نتیجه زحمات و پاداش مجاهدت‌های این عزیزان را با شهادت به آن‌ها عطا فرموده است.

وی افزود: به این ملت باید تبریک گفت که چنین فرزندانی را تربیت کرده‌اند و دشمنان باید بدانند که جای این عزیزان خالی نخواهد ماند چراکه این افراد کسانی را تربیت کرده و پرورش دادند که بهتر از خودشان این راه را ادامه بدهند و راه مقاومت را در برابر دشمنان مستکبر همچون حاج قاسم سلیمانی‌ها و حتی بهتر از ایشان بپیمایند.

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: خواب آشفته دشمنان که تصور می‌کنند با شهادت فرماندهانی همچون قاسم سلیمانی دیگر راه مقاومت ادامه پیدا نخواهد کرد و رهروی نخواهد داشت و مقاومت دچار فرسایش و رکود می‌شود هرگز تعبیر نخواهد شد.

این مسئول اضافه کرد: دشمنان خواهند دید که رهبر معظم انقلاب به زودی جایگزینی معرفی خواهند کرد که بهتر از آن بزرگوران این مسئولیت و رسالت منطقه‌ای و بین‌المللی را ایفا خواهند کرد و مقاومت را در سطحی بالاتر ارتقا خواهند بخشید.

در پایان وی با دعوت از مردم برای حضور پرشور در مراسمات مختلف مربوط به این شهدا از استقبال و تشییع تا راهپیمایی و مراسم مختلف، گفت: مردم با مشارکت جمعی خود نشان دهند که ملت ایران خواستار مقاومت بوده و مقاومت منطقه‌ای به تصمیم یک شخص نیست بلکه خواسته ملی است و به مصالح عمومی امت اسلامی مربوط خواهد شد. 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه