فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نکا مطرح کرد:

بسیج؛ میدان‌دار تمام عرصه‌های کشور/ صدای مطالبات مردم به گوش مسئولان برسد

شناسهٔ خبر: MTE2OTkw -
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نکا گفت: ایمان و اعتقاد راسخ، اطاعت از ولایت، روحیه جهادی و شهادت‌طلبی، توکل بر خدا، توسل به ائمه، اخلاق نیکو در کنار شجاعت، راز میدان‌داری بسیج و اثرگذاری در تمام عرصه‌ها است.

به گزارش پیک نکا، سرهنگ مجیدرضا شعبانی در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان نکا بسیج را آرزوی همه انبیا و اولیای الهی در طول تاریخ برای برپایی قسط و کلمه توحید در طول تاریخ بشریت توصیف و اظهار کرد: امروز بسیج با شعار 40 سال خدمت، جهاد و شهادت در حال افتخارآفرینی در عرصه‌های مختلف است.

وی افزود: بسیج امروز که به بلوغ 40 سالگی خود در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای دفاع از ارزش‌ها رسیده با دفع تمام تهدیدها و فتنه‌ها به سمت اهداف متعالی خود با پیروی از ولایت و به کارگیری نیروهای مومن با بصیرت‌افزایی و تلاش به خدمت در بخش‌های مختلف پیش می‌رود.

فرمانده سپاه نکا بسیج را نسخه پیچیده کارآمد برای تمام ملت‌های آزاده جهان دانست و خاطرنشان کرد: بسیج امروز در کشورهای منطقه از حزب‌الله در لبنان و حشدالشعبی عراق تا دفاع وطنی سوریه و گروه‌های مردمی در فلسطین و یمن تشکیل شده تا ملت‌های جهان از این طریق برای بسترسازی ظهور منجی عالم بشریت گام‌های اساسی بردارند.

این مسئول اضافه کرد: ایمان و اعتقاد راسخ، اطاعت از ولایت، روحیه جهادی و شهادت‌طلبی، توکل بر خدا، توسل به ائمه، اخلاق نیکو در کنار شجاعت، راز میدان‌داری بسیج و اثرگذاری در تمام عرصه‌ها است.

وی گفت: در گام دوم انقلاب نیز باید بسیج را در میان جوانان و پیشکسوتان آحاد ملت زنده‌تر کرد تا با بهره‌مندی از این ویژگی‌ها بتوان بر تمام حوادث ناگوار و فتنه‌ها غلبه کرد.

 

* لزوم حضور نخبگان در جمع مردم

شعبانی در رابطه با حوادث اخیر کشور نیز تصریح کرد: درمورد اتفاقات اخیر سو استفاده اشرار و خرابکاران به رهبری منافقین و ضدانقلاب از اعتراضات به حق مردم به سرانجام نرسید تا این فتنه و غائله توسط خود مردم که با فرمان ولی صف خود را از خرابکاران جدا کردند از بین برود.

وی افزود: البته صدای مردم باید برای برآورده شدن مطالبات به گوش مسئولان برسد و از مسئولان نیز می‌خواهیم بیش از گذشته برای رفع دغدغه‌های مردم اهتمام داشته باشند تا جامعه با آرامش بیشتر به حیات خود ادامه دهد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج به وظیفه نخبگان سطح جامعه در حوادث اینچنینی پرداخت و اذعان کرد: نخبگان و تریبون‌داران وظیفه دارند تا چهره به چره با مردم صحبت و آنان را روشن کنند چراکه این مردم در عرصه‌های مختلف پار کار انقلاب آمده‌اند و نیاز به احترام و تکریم دارند.

این مسئول به وضعیت تجمعات در نکا نیز اشاره و اضافه کرد: در شهر نکا نیز اعتراضاتی بود البته افراد تحریک‌کننده مردم دستگیر شدند و اجازه داده نشد که دوباره این جریان رشد کرده و میدان‌دار عرصه‌ها شوند، نمی‌گذاریم نشاط جامعه و بدنه انقلاب را خدشه‌دار کنند.

وی گفت: به مردم شریف این شهرستان اطمینان می‌دهیم که لحظه به لحظه حرکات ضد انقلاب، منافقین و اشرار را در رصد اطلاعاتی فضای مجازی و حقیقی خود قرار داده‌ایم و در همین راستا نیز با دستگیرشدگان از طریق ارشاد، برخی با تلنگر و برخی نیز با معرفی به محاکم قضایی برخورد شد.

در پایان شعبانی آینده را طبق وعده قرآن از آن صالحان دانست و تأکید کرد: تا آخرین قطره خون از انقلاب اسلامی و مردم عزیزمان در شهرستان خود دفاع خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت چشم طمع جهان‌خواران به این شهر، امنیت و ناموس آن برسد. 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه