مدیر صنعت، معدن و تجارت شهرستان مطرح کرد:

تأکید بر عدم افزایش قیمت کالا و خدمات در نکا/ با متخلفان برخورد قانونی جدی می‌شود

شناسهٔ خبر: MTE2OTc2 -
مدیر صمت نکا گفت: برای رعایت عدم افزایش قیمت، کارشناسان و بازرسان ویژه نظارت بر بازار کالا و خدمات به صورت جدی در سطح شهرستان حضور داشته و در صورت وقوع افزایش قیمت خودسرانه با آن برخورد قانونی جدی خواهد شد.

ولی‌الله جعفری در گفت‌وگو با پیک نکا، با تأکید بر عدم افزایش قیمت در بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی سطح شهرستان نکا، اظهار کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده در قالب جلسات تنظیم بازار شهرستان هیچگونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

وی افزود: برهمین اساس برای رعایت این عدم افزایش قیمت، کارشناسان و بازرسان ویژه نظارت بر بازار کالا و خدمات به صورت جدی در سطح شهرستان حضور داشته و در صورت وقوع افزایش قیمت خودسرانه با آن برخورد خواهد شد.

مدیر صنعت، معدن و تجارت شهرستان نکا خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم برای رصد و نظارت دقیق بر بازار کالا و خدمات با اصناف، تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت گرفته است.

این مسئول اضافه کرد: هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات تخلف محسوب می‌شود که درصورت مشاهده از سوی گشت‌های ویژه مستقر در سطح شهرستان با متخلفان برخورد قانونی همراه با صدور حکم آنی و قطعی صورت خواهد پذیرفت.

وی گفت: در بخش مروبط به کرایه‌های حمل و نقل عمومی درون شهری نیز باتوجه به سهمیه‌های در نظر گرفته شده هیچگونه افزایش نرخ کرایه قانونی نیست و با هماهنگی سازمان حمل‌ و مقل عمومی شهرستان برنامه‌ای برای افزایش قیمت کرایه وجود ندارد.

در پایان جعفری تأکید کرد: بازوی اصلی ما در شناسایی تخلفات خود مردم هستند که درصورت مشاهده تخلفات افزایش قیمت از سوی افراد سودجو  می‌توانند با شماره 124 تماس گرفته و ضمن گزارش تخلفات به جلوگیری از سودجویی‌های احتمالی نیز کمک کنند. 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه