نماینده ولی فقیه در مازندران: سلامت جامعه به خانواده بستگی دارد/ هرخانه یک کارخانه شود

شناسهٔ خبر: MTE2OTUx -
ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران با اظهار اینکه سلامت جامعه به خانواده و بانوان بستگی دارد، نقش بانوان را در ساختن مازندران سالم مهم دانست.

به گزارش پیک نکا، حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی ظهر چهارشنبه در دیدار با کارکنان اداره کل امور بانوان استانداری مازندران با تاکید براینکه اگر مسیر عبودیت، بندگی، ایمان و عمل صالح را درپیش بگیریم، رستگار می شویم تصریح کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگو باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اظهار اینکه سلامت جامعه به سلامت خانواده و بانوان بستگی دارد افزود: اگر زنی به آسیب های اجتماعی و اخلاقی مبتلا شود آسیب هایش به مراتب بیشتر است و برای رسیدن به مازندران سالم، نقش بانوان مهم و ویژه است.

وی ادامه داد: متاسفانه در مازندرن آسیب هایی نیز وجود دارد که باید رفع شود و مازندران باید سالم، رشد یافته و الگو باشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: ترکیب دین و سیاست می تواند جامعه ای منحصربفرد و ویژه ایجاد کند از اینرو باید شاخص سلامت و رشد بالا باشد و در حوزه های مختلف باید ارتقاء یابیم.

حجت الاسلام لائینی یادآور شد: با روحیه جهادی و استشهادی می توان برهمه مشکلات فائق شویم و از ظرفیت بانوان استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه خانه داری شغل محسوب می شود گفت: باید مزایایی برای بانوان خانه دار درنظر گرفته شود زیرا قدمی مهم تر از سلامت خانواده و فرزندان نمی توان برداشت.

وی با اظهار اینکه چرا اقتصاد را کارخانه محور قرار دادیم یاداور شد: کارخانه ها را به خانه ها ببریم و هرخانه یک کارخانه و کارگاه شود.

حجت الاسلام لائینی، مسئله حجاب، عفاف و پایبندی به ارزش های دینی و اسلامی را امری مهم برشمرد و گفت: ارزش های اسلامی و دینی را باید حفظ کرد و به وصیت شهدا توجه کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران از وجود برخی مظاهر بدحجابی در جامعه انتقاد کرد./ مهر مازندرانپایگاه خبری پیک نکا: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه