اختصاصی پیک نکا/

جابجایی قریب‌الوقوع در مدیریت اوقاف و امور خیریه شهرستان نکا/ صالحی رفتنی شد

شناسهٔ خبر: MTE2Njcw -
اخبار رسیده از جابجایی قریب‌الوقوع در صدر مدیریت اداره اوقاف و امور خیریه نکا حکایت دارد که طبق آن، فعالیت نزدیک به چهار ساله حجت‌الاسلام صالحی در این شهرستان در روزهای آینده خاتمه خواهد یافت و فرد جدیدی از شهرستان مجاور جایگزین وی خواهد شد.

به گزارش پیک نکا، طبق اخبار رسیده اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نکا که در مدت نزدیک به چهار سال گذشته حجت‌الاسلام مهدی صالحی خواجه‌وند را به‌عنوان رئیس بر مسند مدیریت خود دیده است در روزهای آینده شاهد تغییر جدیدی خواهد بود.

بر اساس اعلام یک منبع مطلع حجت‌الاسلام رمضان شجاعی به عنوان جایگزین حجت‌الاسلام صالحی انتخاب شده و در روزهای آینده با برگزاری مراسم تکریم و معارفه در شهرستان از سوی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه برای تصدی پست مدیریت در نکا معرفی می‌شود.

با پیگیری به عمل آمده دلیل این جابجایی نیز عدم امکان ادامه تصدی مسئولیت ریاست از سوی حجت‌الاسلام صالحی به دلیل برنامه‌های پیش روی وی تا پایان سال حکایت دارد برهمین اساس شنیده‌ها از ادامه فعالیت حجت‌الاسلام صالحی در اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران در مسئولیتی دیگر خبر می‌دهند.

شایان ذکر است حجت‌الاسلام رمضان شجاعی اهل شهرستان آمل و همسر ایشان از اهالی بخش مرکزی شهرستان نکا بوده و پیش از این سابقه ریاست در اداره اوقاف و امور خیریه در شهر لاریجان را بر عهده داشته و هم اکنون مدیر اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر است.

این درحالی است که یکی از مدیران موفق اوقاف و امور خیریه مازندران که ریاست اداره یکی از شهرستان‌های این استان را نیز بر عهده دارد از فرزندان نکا بوده و امکان حضور وی نیز در این شهرستان وجود داشته است.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه