نماینده مردم شرق مازندران در مجلس:

تعهدات مندرج در توافقنامه پاریس به مجلس ارائه نشده است

شناسهٔ خبر: MTE2NTk4 -
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سند تعهدات ایران در توافقنامه پاریس هنوز به دست ما نرسیده است،گفت: از سازمان محیط زیست می‌خواهیم تا مستندات قانع کننده خود را هر چه سریعتر به مجلس ارائه کند.

به گزارش پیک نکا،  علی محمد شاعری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، در رابطه با عدم ارائه سند تعهدات جمهوری اسلامی ایران در توافقنامه پاریس توسط سازمان محیط زیست به مجلس، گفت: توافقنامه پارس در مجلس شورای اسلامی تصویب شده است اما شورای نگهبان ایراداتی گرفته است که باید بررسی و رفع شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تا زمانی که ایرادات شورای نگهبان بر توافقنامه پاریس رفع نشود، امکان قانونی شدن مصوبه مجلس وجود ندارد، افزود: از سازمان محیط زیست خواسته‌ایم تا تعهداتی که جمهوری اسلامی ایران بر اساس این توافق‌نامه متعهد شده را به مجلس ارائه کند تا مجلس نیز بر اساس این مصوبات شورای نگهبان را قانع کند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسات متعددی در خصوص توافقنامه پاریس در مجلس تشکیل شده، اما تاکنون سند تعهدات ایران به دستمان نرسیده است، از سازمان محیط زیست می‌خواهیم تا مستندات قانع کننده خود را هر چه سریعتر به مجلس ارائه کند تا تصمیمات لازم گرفته شود./بلاغ مازندران

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه