دیدار مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نکا با کارکنان روابط عمومی

شناسهٔ خبر: MTE2NTgz -
به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نکا با کارکنان اداره روابط عمومی دیدار نمود.

به گزارش پیک نکا،به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نکا با کارکنان اداره روابط عمومی دیدار نمود.
 
 در این دیدار که معاونان مالی و پشتیبانی و منابع انسانی و تحقیقات شرکت نیز حضور داشتند، مهندس نعمتی طی سخنانی ضمن تقدیر و تمجید از عملکرد روابط عمومی نیروگاه در حوزه های مختلف، اظهار داشت: در شرایط فعلی یکی از رسالت های مهمی که روابط عمومی به عنوان زبان گویای شرکتهای مدیریت تولید به عهده دارد، دفاع موثر از حوزه تولید و انعکاس واقعیتها و مشکلات این حوزه میباشد.
 
 مهندس نعمتی از حفظ واحدهای موجود به عنوان مهمترین وظیفه کارکنان شرکتهای مدیریت تولید برق یاد کرد و افزود: نیروگاه ها متعهد و موظف به تولید برق استاندارد و مطمئن و تأمین نیازمندی مشترکان هستند، پس همه تلاشها باید معطوف به این امر باشد که از سیستم های موجود به نحو احسن محافظت و بهره برداری شود و لذا روابط عمومی میتواند در بخش پاسخگویی، اقناع افکار و انعکاس واقعیتهای موجود نقش مؤثری ایفا نماید.
 
 در ابتدای این دیدار سرپرست اداره روابط عمومی ضمن تشکر از حسن نظر و توجه مدیران به روابط عمومی، گزارشی از فعالیتها و اقدامات یکساله و برنامه های آتی روابط عمومی ارائه نمود.
 
 مهندس سیدمیثم عمادی، توسعه روابط درون و برون سازمانی را موجب پویایی بیشتر سازمان دانست و گفت: هدف ما رساندن روابط عمومی به جایگاه واقعی آن است بر همین اساس تمام سعی ما بر این است که ضمن برقراری روابط صمیمانه و دوستانه با همه همکاران، روابط مدیران و کارکنان را تسهیل و پیگیر مطالبات آنان باشیم، همچنین تعامل بسیار خوبی بین روابط عمومی نیروگاه با خبرنگاران برقرار است و اصحاب رسانه و نمایندگان افکار عمومی به سهولت به اخبار نیروگاه دسترسی دارند./شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه