مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نکا بیان کرد

دعوت از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس/ 11 صبح جمعه آغاز راهپیمایی از مقابل جهاد کشاورزی در نکا

شناسهٔ خبر: MTE2NTgw -
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نکا با اعلام برنامه‌های مراسم راهپیمایی روز قدس امسال در این شهرستان از آحاد مردم برای حضور گسترده در این مراسم باشکوه دعوت کرد.

حجت‌الاسلام سیف‌الله سهرابی در گفت‌وگو با پیک نکا، با اشاره به اهمیت راهبردی روز قدس که یادگار امام راحل برای حمایت از همه مستضعفان جهان با طرح موضوع قدس به عنوان نمادی از ملت‌های مظلوم، اظهار کرد: قدس مسئله اول دنیای اسلام و روز قدس یکی از مهمترین ایام سال در دفاع ملت اسلام از مظلومان سراسر جهان به خصوص مردم مظلوم فلسطین است.

وی افزود: هر ساله خلاف خواسته دشمنان، اراده الهی بر این بوده که با هدایت قلب‌ها برای حضور گسترده در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس در آخرین روز ماه مبارک رمضان فریاد ظلم و استکبارستیزی مردم، خواب مستکبران عالم را آشفته‌تر از قبل سازد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات سالامی نکا با بیان اهمیت ویژه روز قدس امسال، خاطرنشان کرد: طرح موضوعات مختلفی در رابطه با سرزمین فلسطین اشغال شده از سوی صهیونیست‌ها همچون معامله قرن، انتقال سفارت رژیم غاصب اسرائیل به قدس و حمله به مردم مظلوم غزه، اهمیت بسزایی به روز قدس امسال بخشیده است.

این مسئول اضافه کرد: حضور یکپارچه و باشکوه مردم روزه‌دار شهرستان نکا در کنار سایر مردم کشور و حتی جهان همچون سال‌های گذشته مُشت محکمی بر دهان غاصبان و ظالمان است تا باز هم در تحمیل اراده خود بر ملت‌های آزاده و آزادی‌خواه جهان ناکام بمانند.

وی گفت: در این میام از ملت غیور ایران اسلامی به خصوص مردم خداجوی و شهیدپرور شهرستان نکا دعوت می‌شود تا با حضور پر رنگ خود فریاد دفاع از ملت مظلوم فلسطین را بر سر همه بدخواهان ملل مستقل و مستضعف واقع شده جهان سر دهند.

 

* جزئیات مراسم روز قدس در نکا

سهرابی در ادامه با اشاره به جزئیات برگزاری مراسم روز قدس در شهرستان نکا، تصریح کرد: مراسم روز قدس امسال نکا با اجرای راهپیمایی از ساعت 11 روز جمعه دهم خردادماه و از مقابل اداره جهاد کشاورزه شهرستان آغاز می‌شود.  

وی افزود: پس از طی مسیر راهیمایی تا مصلی جمعه امام خمینی(ره) شهرستان، مراسم به درون مصلی انتقال داده شده و با سخرانی حجت‌الاسلام کافتری و قرائت قطعنامه پیش از خطبه‌های نماز جمعه، مراسم روز قدس به مراسم عبادی سیاسی جمعه متصل می‌شود.

در پایان مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نکا اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین در کنار برائت از همه ظالمان و مستکبران عالم به خصوص اسرائیل غاصب به همراه آتش زدن پرچم دولت‌های صهیونیستی را از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای مراسم امسال خواند و اذعان کرد: یقین داریم که با عنایت خداوند متعال امسال نیز مردم نکا برگ زرینی را در دفاع از مظلومان جهان در تاریخ به ثبت خواهند رساند.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه