فرماندار نکا:

معلمان با تصمیم‌سازی در اندیشه ارائه خوراک فرهنگی باشند

شناسهٔ خبر: MTE2NTE4 -
توحیدی مقدم گفت: معلمان نقش مهم و اساسی در جامعه برعهده دارند و باید با تصمیم‌سازی، خوراک فرهنگی برای جامعه ارائه کنند.

به گزارش پیک نکا، «عبدالجواد توحیدی مقدم»، امروز( 10 اردیبهشت) در همایش تجلیل از معلمان نمونه شهرستان نکا در سالن پژوهش سرای دانش آموزی این شهرستان افزود: استفاده از نظرات کارشناسی و فنی معامان در عرصه های مختلف گامی مهم برای توسعه است.

وی با اعلام اینکه معلمان باید خلاق و مبتکر باشند؛ یادآور شد: معلمان خلاق، دانش آموزان خلاق و پویا تربیت می کنند و لذا باید به این فاکتور مهم توجه شود.

فرماندار نکا از معلمان و جامعه فرهنگی بعنوان قشر اثرگذار در جامعه نام برد که نقش تعیین کننده در امور مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جامعه دارند و باید از این تصمیم سازان در مقاطع مختلف استفاده شود.

توحیدی مقدم افزود: تعلیم و تربیت ویترین کارهای معلمان است و تربیت دانش آموزان در این دستگاه بزرگ و طویل با تلاش معلمان انجام می شود.

وی با بیان اینکه نقش بی‌بدیل فرهنگیان در تربیت آینده‌سازان این مملکت و در انسان‌سازی را نمی‌توان نادیده گرفت؛ خاطر نشان کرد: تجلیل از مقام والای معلمان در عرصه تعلیم و تربیت از وظایف مهمی است که برعهده داریم و باید به اندازه توان در این بخش فعال باشیم.

توحیدی مقدم گفت: باید با ارائه خوراک مناسب علمی و فرهنگی به دانش آموزان، برای تربیت و ساختن انسان های اثرگذار در آنیده تلاش شود و این از وظایف مهم معلمان در جامعه است که باید با خلاقیت ارائه شود./شبستان

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه