مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان نکا:

ارتقاء کرامت و منزلت فرهنگی جامعه در دستان فرهنگیان است

شناسهٔ خبر: MTE2NTE1 -
پالار گفت: ارتقاء کرامت و منزلت فرهنگی جامعه در دستان فرهنگیان است و به همت معلمان و فعالان در آموزش و پرورش رقم می خورد.

به گزارش پیک نکا، «حسین پالار»، امروز سه شنبه ( 10 اردیبهشت ) در همایش تجلیل از معلمان نمونه شهرستان نکا در سالن پژوهش سرای دانش آموزی این شهرستان افزود: معلمان ما در دوره های مختلف تحصیلی مسوولیت خطیری برعهده دارند و با پرورش فرهنگی، علمی و اجتماعی، جامعه را به سمت توسعه رهنمون می سازند.

وی اظهار کرد: سازندگی جامعه ما در گرو تعلیم و تربیت مناسب در دوران تحصیل است که این وظیفه مهم برعهده معلمانی است که با تلاش همه جانبه برای تعلیم و تربیت به عنوان دو بال توسعه گام بر می دارند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نکا با قدردانی از تلاش معلمان برای تربیت نیروی انسانی و آینده سازان این مملکت گفت: معلمان ما کاری از جنس خدایی برعهده دارند و با درس آموزی به دانش آموزان، جامعه را زنده و احیاء می کنند.

پالار، معلمی را عشق و ایثار و گذشت دانست که افراد شاغل در این حرفه با گذشتن از خود و ایثار، برای تعالی جامعه گام بر می دارند.

وی گفت:  تعلیم و تربیت دو بال برای پرواز و توسعه هر دانش آموز است که باید با افزایش بصیرت در این حوزه، دانش آموزانی فعال و پویا برای آینده کشورمان تربیت شود.

پالارافزود: گذشت و ایثار، لازمه کار معلمی است و معلمان ما با گذشتن از خود و ایثار، امروز ارتقاء کرامت و منزلت فرهنگی جامعه توسط آموزش و پرورش رقم می‌خورد و باید در این حوزه بیش از پیش تلاش شود./شبستان

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه