مدیر ورزش و جوانان نکا مطرح کرد:

قول آماده‌سازی استخر شهر نکا در سریع‌ترین زمان/ 20 برنامه شاخص هفته جوان در نکا برگزار می‌شود +فیلم

شناسهٔ خبر: MTE2NDYx -
مدیر ورزش و جوانان نکا با اشاره به خسارت سنگین سیل اخیر به مجموعه‌های ورزشی شهرستان، گفت: قول می‌دهیم که استخر شهر نکا در سریع‌ترین زمان ممکن آماده استفاده برای جوانان این شهرستان شود.

مجتبی رضایی در گفت‌وگو با پیک نکا، با اشاره به خسارت‌های سیل اخیر به اماکن ورزشی شهرستان، اظهار کرد: رحمت خداوند در 28 اسفند سال گذشته به بعد سبب بارش‌های بسیاری خوبی در کشور به خصوص استان مازندران و شهرستان نکا شد.

وی افزود: متأسفانه بیشترین خسارت به اماکن ورزشی استان در شهرستان نکا اتفاق افتاد که سبب شد تا زمین چمن مصنوعی که بعد از نزدیک به 15 سال تحویل جامعه فوتبال شده بود حدود سه متر زیر آب برود.

مدیر ورزش و جوانان نکا با بیان سهم بسزای چنین مجموعه‌های ورزشی نسبت به افزایش سهم نشاط در جامعه، خاطرنشان کرد: در کنار مجموعه زمین فوتبال، استخر مجاور آن نیز با خسارت روبرو شد که باتوجه به در جریان بودن برآوردها نمی‌توان میزان دقیقی از خسارت‌های مالی توان اعلام کرد.

این مسئول اضافه کرد: باتوجه به گل‌و‌لایی که در این مجموعه بسته و تأسیسات استخر نیز شرایط مناسبی نداشته و باید تعویض شود و هزینه‌های هنگفتی را نیز می‌طلبد ضمن اینکه در روستاهای حاجی‌محله، خورشید و دنگسرک در بخش مرکزی به همراه روستاهای ولامده، چلمردی و سارم در بالادست با رانش زمین و خرابی مجموعه‌های وزشی همراه بوده است.

وی با تأکید بر پیگیری خسارت‌ها در  سطوح استانی و کشوری گفت: شخص معاون وزیر و استاندار از خسارت‌ها بازدید داشته، در جلسه مدیرت بحران نیز شرکت کردند و قول مساعدت را نیز دادند.

رضایی تصریح کرد: کارهای اداری و بخشی از اقدامات از سوی پیمانکار در حال انجام است که البته این با توان اداره شهرستان در حال پیگیری است که امید است از استان و کشور نیز کمک‌های مناسبی انجام شود تا حداقل دو مجموعه ورزشی که در شهرستان است و جوانان زیادی از آن استفاده می‌کنند به شهرستان برگردانیم.

وی افزود: استخر را قول می دهیم که سریعتر انجام دهیم اما زمین چمن مقداری کار می‌برد چون ریزه‌کاری‌هایی دارد اما تلاش می‌کنیم حق مطلب را برای جوانان ادا کنیم تا استفاده بهتری از این اماکن ورزشی خوب که متعلق به خودشان است داشته باشند.

 

 

* مسکن مهر و عباس‌آباد کانون برنامه‌های ویژه هفته جوان

مدیر ورزش و جوانان نکا همچنین با اشاره به در پیش بودن هفته جوان، اذعان کرد: با جلساتی که در این زمینه در سطح شهرستان برگزار شده بیش از 20 برنامه در سطح شهرستان در نظر گرفته شده که چند برنامه محوری نیز در دستور کار قرار گرفته‌اند.

این مسئول اضافه کرد: تعدادی برنامه شاخص و محوری و تعدای از برنامه‌ها مرسوم هر سال هستند که شامل دیدار با خانواده‌های شهدای جوان، غبار روبی گلزار شهدا و حضور در مصلی جمعه از جمله برنامه‌های مرسومی هستند که در نظر گرفته شده‌اند.

 وی محله عباس آباد را یکی از نقاط اجرای برنامه‌های ویژه هفته جوان خواند و گفت: جشنواره مناسبی برای جوانان در این منطقه آسیب‌دیده برنامه‌ریزی شده که در رده سنی جوانان همراه با مسابقات فرهنگی ورزشی برگزار خواهد شد.

در پایان رضایی ادامه داد: جشنواره خوب دیگری نیز توسط مجموعه سپاه در منطقه مسکن مهر برنامه‌ریزی شده است که ادارات نیز همه موظف شدند خودشان نیز از نیروهای جوان و نخبه خود تقدیر کنند.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه