مدیرکل اداری و مالی استانداری مازندران:

فیلم| دولت به تنهایی نمی‌تواند همه مشکلات را حل کند/ تعیین مدیران کل معین در مناطق سیل زده نکا

شناسهٔ خبر: MTE2NDQ3 -
مدیرکل اداری و مالی استانداری مازندران گفت: با توجه به تخریب و آسیب‌های فراوان ناشی از سیل، دولت به تنهایی نمی‌تواند همه این مشکلات را حل کند و مردم نیز باید در این بحران پای کار بوده و در کنار دولت به حل مشکلات تسریع بخشند.

مرتضی ناصحی در گفت‌و‌گو با پیک نکا، در رابطه با آخرین وضعیت رسیدگی به سیل زدگان در سطح مازندران، اظهار کرد: :با توجه به تخریب و آسیب‌های فراوان ناشی از سیل، دولت به تنهایی نمی‌تواند همه این مشکلات را حل کند و مردم نیز باید در این بحران پای کار بوده و در کنار دولت به حل مشکلات تسریع بخشند.

نوی با تقدیر از نیرو های مسلح و نماینده مجلس که در ساعات اولیه بحران در کنار مردم و دولت حضور داشتند افزود: استاندار مازندران، مدیران کل و معاونان را معین ستاد بحران در شهرستان‌ها ازجمله نکا در کنار فرمانداران قرار داد تا بتوانند روند بازسازی و باز پرداخت خسارات را تسریع بخشند.

مدیرکل اداری و مالی استانداری مازندران با بیان لزوم تصحیح و حل مشکلاتی که در فرآیند امور اداری وجود دارد، خاطرنشان کرد: خسارت‌های سیل زیاد بوده که دولت به تنهایی قادر به حل تمام مشکلات نیست و باید خود مردم باید با استفاده از ظرفیت‌های شهرستانی چون بسیج مردمی و مردم بسیجی امداد‌رسانی و کمک کنند.

این مسئول به عنوان مدیرکل معین شهرستان نکا در سیل اخیر اضافه کرد: مردم ما این ظرفیت را هم در بحث نیروی انسانی و هم در بحث اقتصادی و کارخانجات دارند و می‌توانند کمک‌حال دولت برای حل مشکلات و خسارات ناشی از سیل باشند.

وی میریدت واحد را سبب تسریع در کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده خواند و گفت: در این شرایط برای جلوگیری از هرج و مرج یک نفر مدیریت این کار را بر عهده می‌گیرد و کمک‌ها را متمرکز کرده به سمت مناطق سیل زده هدایت می‌کند.

ناصحی درمورد مشکلات موجود در ادارت اظهار کرد: باید مشکلات موجود در در ادارات رفع شود و به مسائلی که در اولویت قرار دارد که در نکا بیشتر در بحث کشاورزی، ابنیه و جاده‌ها است پرداخته شود.

در پایان  مدیرکل معین استانداری مازندران در سیل نکا،  اذعان کرد: تصمیمات جدی برای حل مشکلات مناطق سیل‌زده از جمله سر دهنه‌های اراضی کشاورزی و آبیاری قطره‌ای گرفته شده که با پیگیری‌هایی که انجام خواهد شد به کمک همه مدیران به ویژه فرماندار و مدیران شهرستانی  این مشکلات حل خواهد شد.

 

 

 

 

ارسال نظر

اسدمظفر
چهارشنبه ۲۱/فروردین/۱۳۹۸ ۰۴:۲۷:۱۰

خوش به سعادت حاجی با داشتن دایی خوب

بالا
کیمیا سامانه