پرداخت ۱۴۲ میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به جوانان نکایی

شناسهٔ خبر: MTE2MzMy -
گروه اجتماعی ـ رئیس کمیته امداد نکا گفت: در ۹ ماهه سال جاری بیش از ۱۴۲ میلیون تومان در راستای رفع مشکل ازدواج نیازمندان به زوج‌های جوان نکایی پرداخت شده است.

به گزارش پیک نکا، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد مازندران، حسین بریمانی‌ورندی، رئیس امداد نکا‌ گفت: ‌رفع مشکل ازدواج نیازمندان و کمک به زوج‌های جوان یکی از خدمات این نهاد پرداخت کمک هزینه ازدواج است که در ۹ ماهه سال جاری بیش از ۱۴۲  میلیون تومان به زوج‌های جوان نکایی پرداخت شده است.

وی ضمن تقدیر از کمک خیران در شهرستان نکا گفت: حدود  ۴۵ میلیون تومان از طریق حوزه اکرام ایتام با همکاری مؤسسات خیریه و حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین به ۱۸ نفر از نوعروسان فرزندان ایتام و خانواده‌های محسنین پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد نکا اظهار کرد: حدود‌ ۶۵ میلیون تومان این خدمات، از درآمدهای حاصل از صندوق‌های صدقاتی که همشهریان نکایی پرداخت کرده‌اند انجام شده است.

وی افزود: در جهت حفظ و تحکیم زندگی زناشویی و آشنایی زوج‌های جوان با مهارت‌های زندگی آموزش‌هایی در قالب آموزش نوعروسان و دامادهای جوان به صورت مجزا و کلاس‌های مشاوره برای این افراد برگزار می‌شود.

بریمانی گفت: در نکا بیش از ۳ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه