هفته ششم لیگ دسته اول والیبال مردان کشور برگزار شد

یکه‌تازی شهروند نکا با برد خارج از خانه برابر نماینده آق قلا/ نماینده رامسر از توپکا سبقت گرفت

شناسهٔ خبر: MTE2MzEx -
نماینده والیبال نکا در لیگ دسته اول والیبال مردان کشور با کسب سه امتیاز حاصل از برتری برابر میزبان آق قلایی خود با ایجاد اختلاف 5 امتیازی با تیم دوم جدول، راه صعود خود را بیش از پیش هموار ساخت.

به گزارش پیک نکا، هفته ششم لیگ دسته اول والیبال مردان کشور، پنجشنبه 13 دی‌ماه با برگزاری دو دیدار از گروه اول رقابت‌ها پیگیری شد که در یکی از آن‌ها، تیم صدرنشین شهروند نکا در شهر آق‌قلا استان گلستان به مصاف تیم ژلاتو رفت.

این دیدار که بهزاد بیات و حمیدرضا رسولی به ترتیب داوران اول و دوم آن بوده و امیر ظهیری به عنوان نماینده و ناظر اول و وجواد جاودانی به‌عنوان ناظر دوم مسئولیت برگزاری آن را بر عهده داشتند در شرایطی برگزار شد که برد در این دیدار برای تیم مهمان یک اختلاف قابل توجهی را با تیم دوم جدول یعنی توپکای بابلسر ایجاد می‌کرد.

چراکه تیم توپکا دیدار هفته گذشته خود را با نتیجه 3 بر 1 به میلاد نور رامسر واگذار کرده بود و باتوجه به استراحت داشتن نماینده بابلسر در این هفته از رقابت‌ها، برد شهروند جهش امتیازی را برای این تیم در جدول به همراه می‌داشت.

طبق پیش‌بینی‌ها نیز درحالی که شهروند در دور رفت رقابت‌ها موفق شده بود در خانه خود نماینده آق‌قلا را مغلوب کند در این دیدار نیز با نتیجه قاطع 3 بر 0 به برتری دست یافت تا هفته دوم دور برگشت را نیز با کسب سه امتیاز شیرین پشت سر بگذارد.

در این دیدار نماینده مقتدر نکا موفق شد دست‌های اول و دوم را با نتایج مشابه 25 بر 23 و دست سوم را 25 بر 21 به سود خود به پایان رساند تا با ثبت 5 برد و تنها یک باخت از 6 دیدار برگزار کرده با 15 امتیاز مقتدرانه در صدر جدول قرار بگیرد.

در دیگر دیدار این گروه تیم میلاد نور رامسر که موفق شده بود در هفته گذشته با نتیجه 3 بر 1 از سد تیم مدعی توپکا بابلسر عبور کند در این هفته نیز با نتیجه قاطع 3 بر 0 اتحاد نور را با دست‌شماری 25 بر 21، 25 بر 23 و 25 بر 18 مغلوب کند تا با کسب دو برد ارزشمند در دور برگشت رقابت‌ها، آمادگی خود در این دور رابه رخ حریفان بکشد.

با احتساب نتایج این هفته، میلاد نور رامسر از نماینده بابلسر سبقت گرفت و با 10 امتیاز در رده دوم جدل ایستاد تا توپکا با 8، ژلاتو با 6 و اتحاد نور با 3 امتیاز تعقیب‌کنندگان صدرنشینان جدول لقب بگیرند.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه