همگام با سراسر کشور برگزار شد

راهپیمایی باشکوه روز مبارزه با استکبار در نکا / سخنران مراسم 13 آبان نکا: رهبری، ایمان و وحدت سه عامل استمرار انقلاب در برابر استکبار

شناسهٔ خبر: MTE2MjIz -
همگام با سراسر کشور مراسم باشکوه روز مبارزه با استکبار در شهرستان نکا با حضور دانش آموزان، مسئولان و مردم برگزار شد

به گزارش پیک نکا، مراسم گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان و مبارزه با استکبار جهانی در شهرستان نکا همزمان با سراسر کشور با برگزاری راهپیمایی، قرائت قطعنامه، سخنرانی و به آتش کشیدن پرچم دولت‌های آمریکا و اسرائیل برگزار شد.

در ابتدا گروه‌های مختلف دانش‌آموزان دختر و پسر در کنار اقشار مردم و مسئولان از مقابل ناحیه مقاومت بسیج نکا تا مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان به راهپیمایی همراه با سر دادن شعارهای مختلف با محوریت شعار هیهات‌من‌الذله پرداختند.

در پایان مسیر راهپیمایی و پس از قرائت قطعنامه مراسم روز 13 آبان توسط یکی از دانش‌آموزان، حجت‌الاسلام سیف‌الله سهرابی مدیر تبلیغات اسلامی نکا با اشاره به نام‌گذاری روز 13 آبان با عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اظهار کرد: هر انقلابی که بخواهد به ثمر برسد باید مراحلی را طی کند که امروز برای ادامه دادن مسیر انقلاب باید به قبل از انقلاب بنگریم که چگونه توانستیم انقلاب را به پیروزی برسانیم.

وی سه محور را به عنوان عوامل اصلی پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی ایران برشمرد و افزود: این سه محور در تمام انقلاب‌ها و حرکت‌ها می‌تواند نتایج بسیار خوبی را در بر داشته باشد که اولین آن نیاز به رهبری است.

سخنران مراسم 13 آبان نکا خاطرنشان کرد: امام راحل یکی از عوامل ارزشمند پیروزی انقلاب اسلامی بود که امروز نیز استمرار انقلاب در گرو پیروی از رهبری است چراکه برای ایستادن در برابر دشمنان، تبعیت از رهبری لازم است.

این مسئول، ایمان را دومین عامل پیروزی انقلاب و استمرار آن دانست و اضافه کرد: پیروزی انقلاب ما بر آن بود که مردم با ایمان راسخ خود در برابر طاغوتیان زمان خود ایستادند و امروز نیز باید برای استمرار انقلاب باید نسبت به اسلام و شهدای خود داشته باشیم.

وی گفت: امروز آمریکا برای گرفتن اسلام و انقلاب از مردم ایران محاصره اقتصادی و تحریم‌های متعددی را در نظر گرفته که همه می‌توانند با اعتقاد مردم خنثی شوند همانطور که تاکنون این ملت همه توطئه‌ها و تهدیدها علیه انقلاب و کشور را خنثی کردند.

سهرابی وحدت و همدلی همه مردم را سومین عامل پیروزی انقلاب اسلامی خواند و تصریح کرد: امروز نیز همدلی، برادری و وحدت در بین همه مردم و مسئولان در مسیر رهبری و مقابله با آمریکا می‌تواند نظام را به جایی برساند که پرچم انقلاب را به دست حضرت حجت(عج) بدهیم.

در پایان وی افزود: در ایام اربعین بیش از 20 میلیون نفر مسیری را طی کردند که توانستند اسلام، شیعه و حسین بن علی(ع) را معرفی کنند که همین تجمعات و همدلی‌ها آمریکا را به زانو در آورده و بیشتر نیز به زانو در خواهد آورد.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه