نماینده مردم مازندران در مجلس:

جلساتی که فقط بیان مشکلات باشد دردی را درمان نمی‌کند

شناسهٔ خبر: MTE2MTYw -
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه برای حل مشکلات به حرف زدن اکتفا نکنید، گفت: جلساتی که فقط بیان مشکلات باشد دردی را درمان نمی‌کند

به گزارش پیک نکا، به نقل از بلاغ، آیت‌الله سید عبدالرحیم توکل سه‌شنبه شب در نخستین نشست توانمندسازی موسسات قرآنی استان مازندران با تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری این نشست، اظهار کرد: بهتر بود قبل از اجرا این برنامه کار مقدماتی انجام می‌شد و مسؤولان برگزاری این نشست مشکلات موسسات را مکتوب می‌کردند و مدیران ارشد این حوزه متوجه مشکلات می‌شدند. 
 
وی با اشاره به اینکه زمانی که درد بررسی شد باید به دنبال حل مشکلات بود، افزود: تنها حرف زدن تاثیری ندارد و باید واقعا در پی درمان درد بود، خود را به دولت وابسته نکنید چون با تغییر دولت‌ها دچار مشکل می‌شوید، باید پایگاه خود را مردمی قرار دهید چون اگر وابسته باشید اسیر می‌شوید. 
 
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: باید بررسی کنید که درمان این درد به دست چه کسی درمان می‌شود از او بخواهید و کار را رها نکنید تا کار انجام شود، جلساتی که فقط بیان مشکلات باشد دردی را درمان نمی‌کند بسیاری از کارها را می‌توان با تعامل و همکاری حل کرد اگر کار برای خدا باشد خدا خود کمک می‌کند. 
 
توکل گفت: اینکه عنوان شود کار باید به اسم شخص خاصی انجام شود خیری در آن نیست و خداوند نمی‌پسندد، در این راستا هرکاری که از دست من ساخته باشد انجام می‌دهم. 

احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز اظهار کرد: هدف از برگزاری این نشست ساماندهی مؤسسات قرآنی و تشکل‌های مردمی است که در راستای بسط و توسعه آموزه‌های قرآنی فعالیت می‎کنند. 
 
وی افزود: در این نشست‌ها قصد داریم راهکارهای توانمندسازی مؤسسات، از جمله کارهایی که دستگاه‌های دولتی می‌توانند انجام دهند که مؤسسات قرآنی بتواند مستقل شوند تا در تولید محتوی، ساماندهی اعضاء، کادر مدرسین خود و همچنین امکاناتی که لازم است تا مؤسسات قرآنی در اختیار داشته تا اثرگذاری بیشتری داشته باشند مورد بررسی قرار می‌دهیم. 
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از تشکیل اتحادیه منسجم موسسات قرآنی برای نخستین‌بار در مازندران خبر داد و تصریح کرد: در صدد هستیم موسسات قرآنی مازندران که در حال حاضر به‌عنوان اتحادیه منسجم کردیم به نقطه‌ای برسند تا زایش خوبی داشته باشند. 
 
جاودانی گفت: در حال حاضر 87 موسسات قرآنی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و 900 موسسه قرآنی نیز از سازمان تبلیغات مازندران مجوز فعالیت دارند که در قالب اتحادیه موسسات قرآنی ساماندهی می‌شوند. 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه