کنترل هواداران انگلیسی عازم روسیه در فرودگاه لندن/ پاسپورت‌ها ضبط می‌شوند

شناسهٔ خبر: MTE2MDUw -
هواداران انگلیسی پیش از عزیمت به روسیه برای تماشای دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ از سوی پلیس فرودگاه هیتروی لندن تحت کنترل قرار می‌گیرند.

به گزارش پیک نکا، پلیس انگلیس  پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه به صورت رسمی از هواداران فوتبال که پیش از این به دلیل بروز رفتارهای خشن با محرومیت‌هایی مواجه شده بودند خواست تا با مراجعه به ایستگاه‌های پلیس لندن پاسپورت‌های خود را تحویل دهند. این اقدام با هدف ممانعت از سفر آنها به روسیه صورت می‌گیرد و هر کدام از هواداران فهرست موردنظر پلیس انگلیس در صورت عدم تحویل پاسپورت مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

یک مقام‌ پلیس انگلیس در این رابطه به خبرگزاری ریانووستی روسیه گفت: افسران ویژه فوتبال در پلیس لندن روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری جهت دریافت پاسپورت‌های هوادارانی که محرومیت‌هایی دارند در مقرهای خود مستقر خواهند شد. هدف از این کار ممنوع کردن سفر آنها به روسیه و تماشای بازی‌های تیم ملی فوتبال انگلیس است. ما همچنین در فرودگاه هیتروی لندن مستقر خواهیم شد تا ضمن کنترل کامل هوادارانی که عازام روسیه هستند از عدم سفر هواداران ممنوع‌شده اطمینان یابیم.

طبق قانون هواداری فوتبال انگلیس از سال 1989 میلادی هر هواداری که از نظر پلیس متهم به شرکت در اعمال خشونت‌آمیز یا تحریک‌کننده باشد حق شرکت در رقابت‌های بین‌المللی فوتبال را از دست می‌دهد.

تسنیم

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه