زیدان بدون دریافت مطالبات مالی رئال را ترک کرد

شناسهٔ خبر: MTE2MDMw -
تصمیم زیدان در ترک رئال، با وجود اینکه قراردادش همچنان 2 سال دیگر اعتبار داشت، در نوع خود عجیب بود.

به گزارش پیک نکا،  زیدان ثابت کرده که پول برایش مهم ترین چیز نیست، هر چند که او تاکید دارد که به عنوان یک حرفه ای، به اندازه ای که شایسته اش است حقوق بگیرد ولی این موضوع باعث نمی‌شود در تصمیماتش تجدید نظر کند.

 

بر همین اساس می‌توان به وضوح دید که او، دو بار در حالی که با رئال قرارداد داشت، تیم را ترک کرد که یک بار آن، روز پنجشنبه اتفاق افتاد و این بار نیز با وجود کسب سومین قهرمانی پیاپی در چمپیونزلیگ، بار دیگر از تیم جدا شد.

 

 

 

 قرارداد زیدان با رئال سالیانه 9 میلیون یورو بود و تا سال 2020 اعتبار داشت و البته هیچگاه به ذهن او نرسید که با باشگاه به توافقات مالی برسد و بعد تیم را ترک کند. موضوع مالی، برای زیدان که بر اساس کارهایش و نه آنچه قبلا انجام داده حقوق می‌گیرد، تعیین کننده نبوده است.  در موارد مشابه، خیلی ها بودند که تصمیمی عکس زیدان گرفته اند ولی روحیات و تفکرات اسطوره فرانسوی متفاوت است.

 

زمانی که او بازیکن بود نیز شرای به همین شکل بود. سال 2006، او رئال را در حالی ترک کرد که یک سال دیگر با تیم قرارداد داشت ولی زمانی که حس کرد نمی‌تواند مثل گذشته بازی کند، از جمع سپیدپوشان رفت. علت جدایی فعلی او نیز همین است ولی با این تفاوت که او در سال 2006، ستاره تیمی بود که در افت بود.

 

سال 2006 او با برنامه ریزی قبلی رئال را ترک کرد و مراسم باشکوهی برای خداحافظی اش برگزار شد البته رئال پایان کار او در فوتبال نبود و پس از رئال، او در جام جهانی حاضر شد و برای تیم ملی فرانسه بازی کرد و تا فینال با این تیم پیش رفت ولی در نهایت مغلوب ایتالیا شد و به جام نرسید.

ورزش سه

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه