پرسپولیس محروم بود و نمی توانستم ریسک کنم

دانشگر: به حرف دلم گوش کردم با استقلال قرارداد امضا کردم

شناسهٔ خبر: MTE2MDIx -
مدافع جدید استقلال می گوید به ندای قبلش گوش کرده و با این تیم قراداد امضا کرده است.

به گزارش پیک نکا، محمد دانشگر یکی از بازیکنانی است که در نقل و انتقالات هم از استقلال و هم از پرسپولیس پیشنهاد داشت ولی در نهایت تصمیم گرفت به جمع آبی های تهرانی بپیوندد، این بازیکن جنوبی بعد از 2 سال بازی در نفت تهران و یک فصل در سایپا حالا به استقلال آمده تا روزهای خوبش در فوتبال را در  این تیم جستجو کند. دانشگر در گفت و گو با ورزش در مورد عقد قرارداد با استقلال صحبت های جذابی به زبان آورد که در ادامه آن را می خوانید: 

 


تو در نقل و انتقالات از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتی. چطور شد استقلال را برای تیم آینده ات انتخاب کردی؟


درست است من از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم ولی این تیم یک نیم فصل از نقل و انتقالات محروم بود و نمی توانستم ریسک کنم. با مشورتی که با مربی هایم انجام دادم دیدم پیشنهاد استقلال برای آینده ام بهتر است.بسیار خوشحال هستم با استقلال قرارداد امضا کردم و امیدوار هستم با کمک بازیکنان و مربیان روزهای خوبی برای هواداران این تیم رقم بزنیم.

 


شاید خیلی ها انتظار داشتند تو با علیرضا منصوریان به استقلال بیایی چون او در نفت تهران تو را به فوتبال معرفی کرده بود. چرا این اتفاق در زمان سرمربیگری عمنصوریان برای تو نیفتاد؟ 


زمانی که آقای منصوریان سرمربی استقلال شد این تیم دفاع داشت، بهتر بود بمانم تا شرایطم بهتر شود و بعد با این تیم قرارداد امضا کنم. خدا را شکر امسال این اتفاق برایم افتاد و با استقلال بزرگ قرارداد امضا کردم. واقعا باید از علی آقای دایی تشکر کنم چون ایشان خیلی به من کمک کردند تا به تیمی که آرزو داشتم در آن بازی کنم بروم. 

 


استقلال مدافعان خوبی مثل مجید حسینی، منتظری و روزبه چشمی را دارد، فکر می کنی می توانی در این تیم جای ثابت خود را در ترکیب اصلی پیدا کنی؟


استقلال مدافعان خوبی دارد و این را به خوبی می دانم. همه تیم ها بازیکنان با کیفیت زیادی دارند و هر بازیکنی به هر تیمی که می رود باید برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی با هم پستی هایش رقابت کند. من هم همین کار را در استقلال انجام می دهم و تلاش می کنم با رقابت سالم به ترکیب اصلی استقلال برسم. مطمئن باشید همین که در استقلال هستم برایم افتخار بزرگی است و سعی می کنم هرچند دقیقه ای که به میدان بروم برای تیمم مثمر ثمر باشم. 

 


خیلی ها می گویند تو به خاطر رفاقت نزدیکت با فرشید اسماعیلی به این تیم آمدی. این موضوع را تایید می کنی؟


فرشید دوست صمیمی من است و ما 14 سال است با هم رفاقت داریم. در تیم های نونهالان، نوجوانان، امید و تیم فجر سپاسی با هم هم بازی بودیم و رابطه مان بسیار نزدیک است.  من وقتی می خواستم به استقلال بیایم او به من گفت منطقی فکر کن چون آینده ات مهمتر است. این را هم بگویم او به من گفت وقتی به استقلال آمدم حرف دلم را گوش کردم و من هم دقیقا همین کار را کردم و از انتخابم بسیار راضی هستم. 

 


از انتخاب استقلال راضی هستی؟


من 2 سال است که از استقلال پیشنهاد دارم ولی امسال خیلی جدی تر به آن نگاه کردم. می دانم به استقلال می شود به هدف های مهمی رسید چون این تیم هواداران بسیار پرشوری دارد. مطمئن باشید برای هر دقیقه بازی در استقلال انگیزه زیادی دارم و تلاش می کنم روزهای خوبی برای هواداران این تیم رقم بزنم. بازهم می گویم از حضور در استقلال بسیار خوشحالم و برای شروع تمرینات لحظه شماری می کنم.

ورزش سه

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه