قوانین سخت و عجیبی که عروس‌ها در دربار انگلیس باید رعایت کنند! +عکس

شناسهٔ خبر: MTE1ODQz -

به گزارش پیک نکا،  زندگی خانواده های سلطنتی، آنقدر ها هم که شما فکر می کنید راحت به نظر نمی رسد. آنها قوانین و محدودیت هایی در زندگی شان دارند که باید در هر شرایطی رعایت کنند، قوانینی که هیچ کدام از اعضای خانواده به خودش جسارت مخالفت با آنها را نمی دهد. عروس های این خاندان نیز از آنجایی که او با شاهزادها ازدواج کرده اند باید سبک زندگی و قوانینی که برای زندگی در دربار ملکه الیزابت دوم برایشان تعریف شده را رعایت کند.

زندگی خانواده های سلطنتی، آنقدر ها هم که شما فکر می کنید راحت به نظر نمی رسد. آنها قوانین و محدودیت هایی در زندگی شان دارند که باید در هر شرایطی رعایت کنند، قوانینی که هیچ کدام از اعضای خانواده به خودش جسارت مخالفت با آنها را نمی دهد. عروس های این خاندان نیز از آنجایی که او با شاهزادها ازدواج کرده اند باید سبک زندگی و قوانینی که برای زندگی در دربار ملکه الیزابت دوم برایشان تعریف شده را رعایت کند.

 

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

امضا کردن ممنوع

هر چند دوشس کمبریج پس از پیوستن به خانواده سلطنتی مشهور می شود، اما حق ندارد برای طرفدارانش امضا کند. طبق قوانین سلطنتی او فقط اسنادی را می‌تواند امضا کند که ملکه الیزابت دوم تأیید کرده باشد. دلیل آن هم ترس از جعل اسناد از طرف خانواده سلطنتی اشت. به همین دلیل او فقط می‌تواند با هوادارانش عکس بگیرد و دست بدهد.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

او نمی‌تواند از کارش سود ببرد

شاید در دنیای امروز این قانون Law عجیب به نظر برسد، اما کیت اجازه ندارد از هیچ یک از کارهایش منفعت مالی کسب کند. کیت عکاس است و طی سال‌ها عکس‌های حرفه‌ای خود را منتشر کرده است. در شرایط عادی او می‌توانست عکس هایش را بفروشد. اما چون عضو خانواده سلطنتی است کارهایش در کاخ نمایش داده می‌شود و نمی‌تواند سود شخصی ببرد.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

اول، ملکه

هر که با ملکه شام می‌خورد باید بداند به محض اینکه غذا خوردن ملکه تمام می‌شود، همه باید قاشق و چنگال خود را روی میز بگذارند و دیگر غذا نخورند هر چند همچنان گرسنه باشد.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

فقط لاک ساده

احتمالا همیشه قبل از اینکه رنگ لاکتان را انتخاب کنید کلی فکر می‌کنید. اما کیت خیلی راحت این کار را می‌کند، چون انتخاب‌های محدودی دارد. او باید از یک پالت رنگ مشخص استفاده کند که معمولا فقط دو سایه صورتی روشن و کرم رنگ دارد. خانواده سلطنتی باید رنگ طبیعی ناخن خود را در مراسم رسمی حفظ کنند.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

شبکه‌های اجتماعی ممنوع

در خانواد سلطنتی استفاده از شبکه‌های اجتماعی ممنوع است. آن‌ها هیچ حساب کاربری شخصی نباید داشته باشند. این قانون برای پیشگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی آن‌ها وضع شده است. البته یک حساب سلطنتی رسمی وجود دارد، اما توسط متخصصان ارتباطات اداره می‌شود که عکس‌ها و متون را با دقت انتخاب می‌کنند.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

لباس های ساده و تک رنگ

کیت قبل از ازدواج لباس‌هایی می‌پوشید که اکنون دیگر نمی‌تواند از آن‌ها استفاده کند مثل چکمه‌های چرمی یا لباس‌هایی با طرح‌های شاد. او باید لباس ساده و معمولا تک رنگ بپوشد.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

نمی‌تواند رای بدهد

هیچ یک از اعضای خانواده سلطنتی نمی‌توانند رأی بدهند. همه آن‌ها باید بی طرف باشند تا به شهرت خانواده آسیب نرسد. البته این یک توافق خانوادگی است و هیچ قانونی آن‌ها را از رأی دادن باز نمی‌دارد.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

به همراه داشتن یک دست لباس مشکی

اعضای خانواده سلطنتی نباید در طول روز لباس مشکی بپوشند. کیت فقط اجازه دارد در مراسم عزا و شبانه لباس مشکی بپوشد. اعضای خانواده سلطنتی باید هنگام سفر یک دست لباس مشکی همراه داشته باشند تا اگر یکی از اعضای خانواده درگذشت، آمادگی مراسم را داشته باشند. این قانون از زمانی وضع شد که وقتی جورج ششم، پدر ملکه الیزابت دوم درگذشت، او برای سفر به آفریقا رفته بود و وقتی به انگلستان رسید، هیچ لباس سیاهی به همراه نداشت که هنگام پیاده شدن از هواپیما بپوشد.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

مرتب باید به آرایشگاه برود

دوشس باید همیشه بی عیب و نقص باشد. او هرگز نمی‌داند کی با شوهرش از او عکس می‌گیرند یا به یک مراسم مهم دعوتشان می‌کنند؛ بنابراین باید همیشه آماده و ناخن‌ها و موهایش مرتب باشد. کیت معمولا سه بار در هفته به آرایشگاه می‌رود.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

گریه کردن در ملأ عام ممنوع‌

می‌توانید احساسات خود را کنترل کنید؟ کیت چاره‌ای ندارد! او باید همیشه آرام باشد و هرگز در ملأ عام گریه نکند. حتی وقتی احساسات او برانگیخته می‌شود نباید هیچ احساسی از خود بروزدهد و باید آرامشش را حفظ کند.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

باید دوقدم عقب‌تر از ویلیام حرکت کند

دنیا عوض شده، اما برخی آداب و رسوم‌های خانواده سلطنتی هیچ تغییری نکرده است. کیت برای احترام به همسرش باید غرورش را کنار بگذارد و دو قدم عقب‌تر از ویلیام راه برود.

 

دیدگاه سیاسی ممنوع

کیت نه تنها نمی‌تواند رأی دهد بلکه نمی‌تواند درباره سیاست حرف بزند. هروقت درباره موضوعات سیاسی از او پرسیده می‌شود باید کاملا بی طرف پاسخ دهد.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

غذای سیردار ممنوع

ملکه الیزابت دوم از سیر متنفر است؛ بنابراین هیچ غذایی در کاخ با سیر تهیه نمی‌شود و کیت نمی‌تواند سیر بخورد. اما خوشبختانه می‌تواند بیرون از خانه هرچقدر که می‌خواهد سیر بخورد.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

همه هدایا را باید قبول کند

کیت نمی‌تواند هیچ هدیه‌ای را رد کند. در واقع همه اعضای خانواده سلطنتی باید هدایایی که به آن‌ها داده می‌شود را با لبخند بپذیرند. البته گاهی هدایای عجیبی هم می‌گیرند. مثلا یک نفر پایان نامه دکترایش را به شاهزاده چارلز هدیه داد.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

باید با فرهنگ‌ها آشنا باشد

کیت به عنوان یک شخصیت مردمی که همیشه به جلسات رسمی می‌رود، باید با فرهنگ‌های مختلف آشنا باشد. او باید تاریخ و فرهنگ جا‌هایی را که می‌رود بشناسد. همچنین همه اعضای خانواده سلطنتی باید چند زبان یاد بگیرند.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

زمان اعلام بارداری

عملکرد زنان سلطنتی در دوران بارداری هم آداب خاصی دارد. معمولا بارداری آن‌ها بعد از ۱۲ هفتگی اعلام می‌شود، اما کیت استثنا بود. او در دوران بارداری تهوع زیادی داشت و خانواده مجبور شدند دلیل غیاب او را در مراسم رسمی توضیح دهند.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

جنسیت بچه تا زمان تولد باید یک راز بماند

خانواده سلطنتی معمولا جنسیت بچه را در بارداری فاش نمی‌کنند. مردم دوست دارند این موضوع را پیش‌بینی کنند و حتی بر سر آن شرط بندی می‌کنند.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

با بچه‌ها باید به خوبی رفتار کند

کیت باید مطمئن شود همیشه با فرزندانش به خوبی رفتار می‌شود. این زوج سلطنتی اکنون صاحب سه فرزند زیر ۵ سال هستند که نگهداری آن‌ها دشوار است. اما کیت حداقل در مکان‌های عمومی همه چیز را تحت کنترل دارد. همه آن‌ها همیشه به خوبی لباس پوشیده اند و رفتار خوبی دارند.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

طرز نشستن

همه زنان سلطنتی باید به روش خاصی بنشینند. آن‌ها نمی‌توانند پاهایشان را روی هم بیندازند. زانو‌ها باید به هم چسبیده باشد. اما می‌تواند مچ پا‌ها را روی هم بگذارد یا زانو‌ها را به یک طرف کج کند.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

چگونگی نگه داشتن فنجان چای

کیت هنگام نوشیدن چای نباید انگشتانش را در دسته فنجان قرار دهد. او باید دسته فنجان را با دو انگشت شست و اشاره نگه دارد، و انگشت وسط و کوچک را زیر آن قرار دهد. کمیت باید بار‌ها این کار را تمرین کند تا ملکه را ناامید نکند.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

نباید در ملأ عام کتش را از تن درآورد

کیت نمی‌تواند در ملأ عام کتش را درآورد، حتی اگر هوا خیلی گرم باشد یا احساس راحتی نکند.

قوانین عروس‌های دربار انگلیس

ادای احترام

کیت به عنوان یکی از اعضای خانواده سلطنتی هرگز نباید ادای احترام را فراموش کند. چیزی که کیت همیشه باید رعایت کند تعظیم در مقابل ملکه است. هرگاه ملکه الیزابت می‌آید، باید به شکل زیر ادای احترام کند.

دربرابر هر دردی باید ساکت باشد

کیت در دوران بارداری باید قوی باشد. او هرگز نباید غر بزند. مهم نیست چقدر دلش درد می‌کند هرگز نباید اجازه دهد دیگران بفهمند. شما هرگز نباید بدانید او چه حالی دارد.

البته ناگفته نماند که این قوانین سرسختانه را دیگر فقط کیت نباید به دوش بکشد بلکه مگان نیز با قبول این شرایط و قوانین باید در تحمل این قوانین کنار بیاید.

رکنا

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه